Victoria i David Beckhamowie popełnili gafę po weselu syna. Jak zareagowała synowa?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Victoria i David Beckhamowie zaliczyli wpadkę po weselu syna

Victoria i David Beckhamowie cieszą się ze ślubu ich najstarszego syna Brooklyna. Z dumą powitali w rodzinie jego piękną żonę Nicolę Peltz. Po ślubie złożyli młodej parze gratulacje, ale zapomnieli o jednej istotnej sprawie. Internauci bardzo szybko to zauważyli.

Victoria i David Beckhamowie cieszą się prawie taką samą popularnością, co brytyjska rodzina królewska. Dzieci piłkarza i projektantki mody budzą zainteresowanie internautów na całym świecie. 23-letni Brooklyn Beckham poślubił starszą od siebie o cztery lata aktorkę Nicolę Peltz. Uroczystość odbyła się 9 kwietnia 2022, a samo wesele stało się wydarzeniem o podobnej randze, co rozdanie Oscarów. Świat obiegły zdjęcia zrobione przez magazyn "Vogue".  Kreacje państwa młodych oraz ich gości budziły zachwyt. Jednak rodzice pana młodego nie uniknęli drobnej wpadki po weselu syna. Zapomnieli o czymś bardzo ważnym.

Ślub najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów. Gest Brooklyna dla żony

Po ślubie Brooklyna i Nicoli na Instagramie pojawiło się kilka spektakularnych zdjęć z uroczystości. Mogliśmy zobaczyć, jakie kreacje włożyli państwo młodzi. Niektórzy twierdzą, że Victoria Beckham przyćmiła swoją synową. Jednak w rodzinie piłkarza światowej sławy i jego równie cenionej żony wszyscy zawsze się wspierają. Z radością przyjęli do siebie żonę Brooklyna i pogratulowali świeżo upieczonym małżonkom nowej drogi życiowej.

"Gratulacje Państwo Beckham. Witamy w rodzinie" - napisali rodzice pana młodego.

Na te słowa zareagowała Sara Boruc, która zostawiła pod zdjęciem małżonków komentarz: "Gratulacje. Uwielbiam ich razem".

Victoria i David Beckhamowie nie wiedzieli, że zaliczyli wpadkę. Przed internautami nic się nie ukryje.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wpadka Victorii i Davida Beckhamów. Reakcja synowej gwiazdorskiej pary

Po ślubie Brooklyn Beckham i jego żona opublikowali na Instagramie te same zdjęcia, co Victoria i David, ale podpisali je inaczej: "Pan i pani Peltz Beckham". Syn gwiazdorskiej pary postanowił przyjąć nazwisko swojej ukochanej i traktować je na równi ze swoim. Rodzice pana młodego popełnili gafę i zapomnieli o nowym nazwisku syna. Oznaczyli w publikacjach profile syna i synowej na Instagramie, które już nie istnieją, bo ich dzieci występują już pod innymi nazwiskami. Jednak Nicola Peltz nie przejęła się wpadką teściów i podziękowała im za piękne życzenia.

Zobaczcie, jak prezentowali się państwo młodzi na zdjęciach wykonanych przez fotografa magazynu modowego "Vogue". Czy rzeczywiście Victoria Beckham przyćmiła swoją synową? Była gwiazda Spice Girls potrafi zrobić piorunujące wrażenie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości