Weronika Ciechowska wspomina ojca. "Ciągle wyobrażam sobie życie z tobą"

Weronika Ciechowska
Weronika Ciechowska wspomina zmarłą babcię
Źródło: Instagram/weraciechowska
22 grudnia przypada rocznica śmierci muzyka i lidera zespołu Republika Grzegorza Ciechowskiego. Artysta zmarł nagle po operacji serca. W najnowszym wpisie jego córka Weronika Ciechowska oddała cześć zmarłemu tacie.

Weronika Ciechowska jest córką aktorki Małgorzaty Potockiej oraz wokalisty Grzegorza Ciechowskiego. Aktualnie kobieta mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie spełnia się jako żona i matka. Wraz z Victorem Planko doczekała się dwóch synów: Grzegorza, urodzonego w 2020 roku, oraz Mateo, który przyszedł na świat w listopadzie 2022 roku. Niedawno media obiegła plotka o tym, że Weronika Ciechowska przyjedzie do Polski, by ochrzcić syna. Tylko u nas odniosła się do tych doniesień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_POLSKIE
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Weronika Ciechowska wspomina ojca

Grzegorz Ciechowski uznawany jest za jednego z najwybitniejszych polskich muzyków. Był wokalistą, autorem tekstów, multiinstrumentalistą i felietonistą. Przez lata był liderem zespołu Republika, występował ponadto pod pseudonimami "Obywatel G.C." oraz "Grzegorz z Ciechowa". Artysta zmarł nagle, 22 grudnia 2001 roku, po przeprowadzonej w trybie pilnym operacji tętniaka serca.

W dniu 21. rocznicy śmierci muzyka Weronika Ciechowska opublikowała zdjęcie ojca. To nie pierwszy raz, kiedy kobieta w ten sposób upamiętnia zmarłego datę. Na jej instagramowym profilu pojawiają się fotografie muzyka również z okazji jego urodzin. Tym razem Weronika Ciechowska dodała krótki, acz wzruszający opis.

"Kolejny rok bez ciebie tato. Wiemy, że byłbyś najlepszym dziadkiem. Bardzo Cię kochamy i tęsknimy… Ciągle wyobrażam sobie życie z tobą" - napisała.

Weronika Ciechowska wspomina ojca Grzegorza Ciechowskiego
Weronika Ciechowska wspomina ojca Grzegorza Ciechowskiego
Źródło: Instagram @weraciechowska

Weronika Ciechowska o chrzcie synów i powrocie do kraju

Na początku grudnia w mediach pojawiła się informacja, jakoby Weronika Ciechowska miała wybrać się w podróż do Polski. Wszystko po to, by ochrzcić najmłodszego syna. W rozmowie z nami córka Grzegorza Ciechowska odniosła się do insynuacji i przyznała, że nie planuje w najbliższym czasie przyjazdu do Polski.

- Na razie nie mam takich planów. Są to błędne informacje. To, że bym chciała [przyjechać do Polski - przyp. red.], nie znaczy, że się uda - powiedziała nam Weronika Ciechowska.

Córka aktorki wytłumaczyła też, dlaczego odkłada w czasie odwiedziny w ojczyźnie. 

- Z dwójką małych dzieci taka podróż byłaby gehenną. Chyba że udałoby mi się samej przyjechać do Polski, ale nie mam jeszcze takich planów - dodała. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/weraciechowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości