Weronika Rosati nie wróciła do sprawności po wypadku. "Co tydzień muszę mieć rehabilitację"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Weronika Rosati o problemach zdrowotnych

Weronika Rosati, kiedy była jeszcze w związku z Piotrem Adamczykiem miała poważny wypadek. Aktorka doznała kontuzji nogi, przez co musiała przejść wiele operacji. Jak się okazało, skutki tego zdarzenia odczuwa do dziś. "Mierzę się z ograniczeniami" - powiedziała.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk spotykali się przez dwa lata. Ich związek był niemałą sensacją w mediach, dlatego paparazzi śledzili każdy ich krok. W 2013 r. doszło jednak do feralnego w skutkach wypadku. Samochód, którym kierował Piotr Adamczyk, uległ wypadkowi, a na fotelu pasażera podróżowała właśnie Weronika Rosati.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie
Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie Weronika Rosati opowiedziała o łączeniu pracy z samotnym macierzyństwem. Źródło: Co za Tydzień

Weronika Rosati o wypadku

Aktorka doznała kontuzji nogi, przez co musiała przejść wiele operacji. To ograniczyło również jej możliwości zawodowe, ponieważ aktorka nie mogła podjąć w tym czasie żadnej pracy. W 2015 r. Weronika Rosati w wywiadzie dla "VIVY!" poinformowała, że jej związek z Piotrem Adamczykiem przeszedł do historii.

W tym samym wywiadzie zaznaczyła, że mimo kłamliwych plotek, uraz, którego doznała, był bardzo poważny.

"Były różne przekłamania na temat tego wypadku, a chcę powiedzieć, że miałam bardzo poważny uraz. Wiadomo było, że będzie wymagał leczenia przez dłuższy czas. Przeszłam operacje, które wycięły mnie z życia: gips, kule, rehabilitacja" - powiedziała.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk Weronika Rosati i Piotr Adamczyk Źródło: MWMEDIA

Weronika Rosati nadal odczuwa dolegliwości po wypadku

Jak się okazało, Weronika Rosati po 10 latach od zdarzenia nadal musi regularnie uczęszczać na rehabilitację, o czym ostatnio powiedziała na Instagramie.

Aktorka zorganizowała popularne "Q&A", czyli pytania od internautów, na które później odpowiadała. Jeden z jej fanów zapytał aktorkę, czy po 10 latach od wypadku nadal odczuwa pewne dolegliwości.

"Jak się ma pani noga po tak ciężkim złamaniu? Nadal odczuwa pani dolegliwości?" - brzmiało pytanie.

Weronika Rosati odpowiedziała:

"Codziennie mierzę się z ograniczeniami związanymi z niepełną sprawnością mojej nogi. Co tydzień muszę mieć rehabilitację, inaczej mnie boli. Niestety" - czytamy.

Weronika Rosati o tym, jak czuje się po wypadku
Weronika Rosati o tym, jak czuje się po wypadku Weronika Rosati o tym, jak czuje się po wypadku Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości