Weronika Rosati obchodzi 40. urodziny. Pokazała urocze nagranie z dzieciństwa

Weronika Rosati
Weronika Rosati
Źródło: MWMEDIA
Weronika Rosati właśnie obchodzi swoje 40. urodziny. Gwiazda z tej okazji opublikowała urocze nagrania z dzieciństwa. Na relacjach możemy m.in. zobaczyć, jak aktorka wesoło spędzała czas w gronie najbliższych.

Weronika Rosati jest znaną polską aktorką, która popularność zdobyła zarówno w naszym kraju jak i za oceanem. Mamą gwiazdy jest znana projektantka Teresa Rosati. Prywatnie artystka jest mamą sześcioletniej Elizabeth, której ojcem jest były partner aktorki Robert Śmigielski.

Resztę artykułu przeczytasz od materiałem wideo:

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej.
Źródło: Co za Tydzień

Weronika Rosati obchodzi 40. urodziny

Weronika Rosati jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda, która ceni sobie kontakt z fanami i tym razem ich nie zawiodła. W serwisie Instagram, w którym jej konto zdobyło już ponad 350 tysięcy obserwujących, możemy zobaczyć nową, opublikowaną przez artystkę relację.

Weronika Rosati właśnie obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji pokazała urocze kadry z dzieciństwa. Na udostępnionych na InstaStories nagraniach widzimy gwiazdę jako dziecko. Przyszła aktorka tańczy do piosenek oraz wesoło spędza czas z najbliższymi.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz kiedy Weronika Rosati opublikowała nagrania lub zdjęcia z dzieciństwa. W przeszłości m.in. aktorka opublikowała swoją starą fotografię w ramach zabawy Throwback Thursday, która polegała na tym, że w czwartki znane osobistości publikowały swoje archiwalne zdjęcia.

Weronika Rosati zaprezentowała urocze kadry z dzieciństwa
Weronika Rosati zaprezentowała urocze kadry z dzieciństwa
Źródło: Instagram @weronikarosati

Weronika Rosati wraca pamięcią do wypadku sprzed lat

Weronika Rosati w poście opublikowanym w mediach społecznościowych jakiś czas temu zdecydowała się powrócić wspomnieniami do tragicznego w skutkach wypadku, który wydarzył jej się ponad 10 lat temu. Podczas zdarzenia, w którym uczestniczyła gwiazda, była pasażerem, a jej ówczesny partner Piotr Adamczyk kierował samochodem.

"Dla was to jakiś chaotyczny news sprzed lat pełen przekłamań medialnych, a dla mnie to była i jest tragedia życiowa, z którą się zmagam do dziś. Do tej pory muszę mieć raz w tygodniu rehabilitację, noga mnie boli w różnych okolicznościach i trauma wypadku i medialnego krzywdzącego szumu żyje we mnie do dziś" - napisała gwiazda.

Po stracie kontroli nad pojazdem ten wylądował w przydrożnym rowie. Konsekwencje tego incydentu dotyczą aktorki do dziś. Weronika Rosati w swoim emocjonalnym wpisie postawiła sprawę jasno.

"Sprawa jest jasna: kierowca jechał za szybko, był pod wpływem negatywnych emocji (pozostanie to pomiędzy mną a nim) i spowodował wypadek, który okaleczył mnie na całe życie" - wyznała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości