Weronika Rosati świętuje kolejny etap życia córki. Elisabeth poszła do pierwszej klasy

Weronika Rosati
Weronika Rosati
Źródło: MWMEDIA
Weronika Rosati chętnie dzieli się z fanami amerykańskim snem z córką u boku. Elisabeth rośnie jak na drożdżach i właśnie została pierwszoklasistką. Dlaczego pod koniec listopada? Szkoła, do której już uczęszcza, nie jest zwyczajną podstawówką.

Weronika Rosati co jakiś czas dzieli się z fanami nowościami z życia swojej sześcioletniej córki w dalekim Los Angeles. Ci byli zaskoczeni, gdy aktorka wyjawiła, że dziewczynka nie zbyt dobrze mówi po polsku. Teraz mama postanowiła zadbać o przywiązanie córki do korzeni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_19
Kortez zagrał wyjątkowy koncert
Źródło: co za tydzień TVN

Córka Weroniki Rosati poszła do polskiej szkoły

Weronika Rosati razem z córką mieszkają w Los Angeles. Sześcioletnia Elizabeth uczęszcza zarówno do szkoły amerykańskiej, jak i polskiej. Mimo korzeni dziewczynka komunikuje się z matką głównie po angielsku, stąd celebrytka podjęła decyzję, by posłać córkę również do polskiej szkoły. Placówka nosi dumne miano "Polish Alma Mater".

Niedawno w rzeczonej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, wśród których znalazła się również Elisabeth. Mama podzieliła się z obserwującymi na Instagramie zdjęciami tych wyjątkowych chwil. Dziewczynka w charakterystycznej dla amerykańskich uczelni czapce pozuje razem z mamą przed budynkiem. Aktorka z kolei trzyma dyplom "pasowania na ucznia".

"Pierwszoklasistka. Jak i kiedy ten czas minął?" - napisała w poście.

Weronika Rosati - córka

Weronika Rosati przez jakiś czas była związana z ortopedą, który zajmował się jej nogą po wypadku samochodowym, w którym sprawcą, według jej relacji, miał być Piotr Adamczyk. Początki relacji między Weroniką a Robertem Śmigielskim były prawdziwą idyllą, a owocem ich miłości stała się córka, nazwana na cześć legendy kina - Elizabeth Taylor.

Zaledwie pół roku po narodzinach dziecka, aktorka i lekarz podjęli decyzję o rozstaniu. Niedługo potem rozgorzała między nimi zacięta walka o prawa rodzicielskie, w której pojawiły się oskarżenia o przemoc i ujawnione zostały wszelkie "brudy". Ostatecznie opieka nad dziewczynką przypadła matce.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości