Wersow zdradziła datę porodu. Córka youtuberów przyjdzie niebawem na świat

Weronika Sowa
Wersow zdradziła datę porodu
Źródło: MWMEDIA
Weronika Sowa podała datę planowanego porodu. Opublikowała zdjęcie USG, informując, że córeczka waży już 2,5 kg, a wprawne oczy obserwatorów dojrzały w rogu dokumentacji magiczną datę.

Miliony obserwatorów śledzą kolejne etapy ciąży ulubionej influencerki. Wraz z brzuszkiem zdaje się rosnąć liczba niewiadomych dotyczących szczegółów tego wyjątkowego czasu. Wersow zdecydowała się ujawnić jedną z rewelacji. Znamy już datę porodu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą"
Jarosław Bieniuk opowiada o swoich dzieciach i ich przyszłości.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak będzie miała na imię córka Weroniki Sowy?

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski są razem od około pięciu lat. Friz oświadczył się Wersow podczas urokliwych wakacji w Grecji w 2021 roku, po trzech latach związku. Kilka miesięcy temu youtuberka opublikowała piosenkę na swoim kanale YouTube, w której, ku powszechnej radości fanów, poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Od tego czasu para influencerów z radością mówi o nowej roli. W marcu przyszli rodzice opublikowali filmik, w którym ujawnili płeć dziecka. Wiadomo już, że imię dziewczynki zacznie się na literę "M". Fani snują domysły, wśród których najpopularniejsze trafy to Maja, Mia lub Matylda.

"Może będzie mała Mia";

"Będzie mała Majka, mówię wam" - fani prześcigają się w spekulacjach.

Weronika Sowa
Weronika Sowa
Weronika Sowa

Kiedy urodzi się dziecko Wersow i Friza?

Ostatnio Weronika Sowa pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem USG. Córeczka youtuberów waży już 2,5 kg — informuje Wersow. Uwagę internautów przykuł jednak inny, widoczny na zdjęciu szczegół. Na błyszczącym papierze widnieje data planowanego porodu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, influencerka urodzi 4 lipca, a jej córka będzie obchodzić dzień urodzin razem z księżniczką Lilibet, córką Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Jakiś czas temu influencerka została też zapytana o inną ważną datę. Wersow zdradziła Pudelkowi, że choć konkretnego terminu jeszcze nie mają, powoli przygotowują się do podjęcia decyzji o ślubie. Na ten moment youtuberka wie, że ceremonia będzie kameralna i z dala od rodzinnego domu.

"Na pewno chciałabym za granicą i nie chciałabym, żeby było mega dużo ludzi. Chciałabym skromną uroczystość z najbliższymi" - mówiła.

Weronika Sowa
Weronika Sowa
Weronika Sowa

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości