Wielka gratka dla fanów Beaty Kozidrak. Taki koncert to prawdziwa rzadkość

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak wystąpi w Słupsku
Źródło: MWMEDIA
Lato dla Beaty Kozidrak nie będzie czasem relaksu. Chyba że tak właśnie można określić jej spotkania z fanami. Kalendarz legendarnej grupy Bajm jest nimi wypełniony po brzegi. Już w sobotę odbędzie się niebiletowany koncert w Słupsku, a to dopiero początek.

Niedawne przykre rewelacje z życia Beaty Kozidrak zdały się nie zaważyć na liczbie jej fanów. Choć przeglądając jej profile w mediach społecznościowych można jeszcze natknąć się na niewybredne komentarze, tłumy, jakie widać na ostatnich koncertach Bajmu świadczą o prawdziwym przywiązaniu do idolki. Tę już niebawem można będzie zobaczyć na kolejnych występach, i to wcale nie raz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_25
Martyna Wojciechowska odebrała nagrodę podczas See Bloggers

Beata Kozidrak wystąpi w Słupsku

Beata Kozidrak wystąpi w ten weekend na niebiletowanym koncercie. Władze Słupska postanowiły zaszaleć i z okazji obchodów 122-lecia powstania miasta zorganizowały huczną imprezę, na którą zaproszenie przyjęła też królowa polskiego rocka. Szykuje się prawdziwa uczta dla wszelkich zmysłów. Wszystko rozpocznie się w najbliższą sobotę - 1 lipca.

To jednak bynajmniej niejedyna aktywność koncertowa Bajmu w najbliższym czasie. Na instagramowym profilu wokalistki pojawia się ostatnio coraz więcej zapowiedzi. Nic w tym dziwnego, bowiem Beata Kozidrak od 45 lat pozostaje żywą legendą. To nie znaczy jednak, że piosenkarka osiadła na laurach. Niedawno do sprzedaży trafiła jej najnowsza płyta "4B".

Ile kosztuje koncert Beaty Kozidrak?

Niedawno redakcja "Faktu" sprawdziła, ile trzeba zapłacić za koncerty najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. Za występ Eweliny Lisowskiej trzeba zapłacić 25 tys. zł, chyba że wybierzemy opcję z DJ-em, wtedy 40-minutowy set największych przebojów wokalistki to zaledwie 15 tys. zł.

Ewa Farna życzy sobie nieco więcej. Za występ w towarzystwie zespołu trzeba zapłacić 55 tys. złotych i na tym wcale nie koniec. Trzeba też w odpowiednich warunkach przenocować 15-osobową grupę, bo wszyscy pochodzą z czeskiej Pragi.

Mini koncert Dody z trzema piosenkami wart jest natomiast 50 tys. złotych. W ramach usługi wokalistka podpisuje też 10 płyt i spotyka się z organizatorami.

W tym zestawieniu najdroższe okazało się spotkanie z Beatą Kozidrak. Do ceny za koncert trzeba doliczyć 12 jednoosobowych noclegów i dwa apartamenty. Cena samego występu to aż 85 tys. zł. Mimo kalendarz artystki jest po brzegi nimi wypełniony.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości