Wszystkie śluby Michała Wiśniewskiego. Dlaczego ceremonii było więcej niż żon?

Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak, Dominika Tajner, Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski - ile razy stawał na ślubnym kobiercu?
Źródło: MW MEDIA
Michał Wiśniewski i historie o jego życiu od lat zdobią okładki kolorowych pism i portali internetowych. Artysta nigdy nie ukrywał swojego bujnego życia miłosnego i entuzjazmowania się wystawnymi ceremoniami. Niewiele osób jednak wie, że na ślubnym kobiercu stawał aż 8 razy.

Michał Wiśniewski niedawno odnowił przysięgę małżeńską ze swoją piątą żoną Polą. Para oczekuje swojego drugiego wspólnego potomka, jednak oficjalnie będzie sprawowała opiekę nad dziesięciorgiem dzieci. W tej pięknej i barwnej historii wokalisty znalazło się także miejsce na 8 ceremonii ślubnych. 

Michał Wiśniewski. Małżeństwa i rodzina lidera Ich Troje

Michał Wiśniewski pierwszy raz stanął na ślubnym kobiercu u boku Magdy Femme. Choć para skrzętnie chroniła tę informację przed mediami, ostatecznie trafiła na okładki gazet. Miłość nie przetrwała próby czasu - do rozwodu doszło po niespełna pięciu latach wspólnego życia. W 2002 roku piosenkarz wziął cywilny ślub z Martą "Mandaryną" Mandarynkiewicz. Zaledwie rok później oboje wzięli udział w reality show poświęconemu życiu muzyka. To właśnie tam miliony widzów przed telewizorami śledziło na żywo ich ślub zorganizowany w lodowym zamku w Szwecji. Para doczekała się dwójki dzieci. 

W kwietniu 2006 roku w mediach pojawiła się informacja o ich rozwodzie i związku Michała Wiśniewskiego z piosenkarką - Anną Świątczak. Kilka miesięcy później oficjalnie zostali małżeństwem podczas kameralnej ceremonii w swojej posiadłości w podwarszawskiej Magdalence. Po roku, w trakcie promowania najnowszej płyty, przyjęli symboliczny ślub w jednej z kapliczek w Las Vegas. Z ich małżeństwa zrodziło się dwoje potomków. Na rozwód zdecydowali się w 2011 roku. 

Historia ślubów Michała Wiśniewskiego 

Rok po oficjalnym rozstaniu z Anną Świątczak w życiu Michała Wiśniewskiego pojawiła się Dominika Tajner. Para deklarowała sobie dozgonne uczucie i chętnie wkraczała na ścieżkę wspólnego życia aż po grób. W 2012 roku zdecydowali się na ślub, a wraz z przyjściem roku 2019 córka Apoloniusza Tajnera wyjawiła, że muzyk złożył pozew o rozwód. Małżeństwo prawnie zakończyło się jeszcze we wrześniu tego samego roku. 

Michał Wiśniewski od 2019 roku był związany z tajemniczą Polą, mamą czwórki dzieci z poprzednich relacji. W 2020 roku pobrali się, jednak ze względu na panującą epidemię, para musiała zrezygnować z celebrowania tej wyjątkowej chwili w gronie najbliższych. Muzyk deklaruje, że to właśnie przy piątej żonie czuje się prawdziwie szczęśliwy i zrozumiany. W 2022 roku para odnowiła swoją przysięgę małżeńską i zorganizowała wesele. Poinformowała także, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości