Ten występ na karaoke we Władysławowie zdumiał wszystkich. Co za głos!

Fenomenalny wystąp na karaoke we Władysławowie
Fenomenalny wystąp na karaoke we Władysławowie
Źródło: pixabay.com
Okazało się, że karaoke we Władysławowie wylansowało kolejną gwiazdę Internetu! Na TikToku od kilku dni krąży nagranie, na którym pewien mężczyzna daje popis na miarę profesjonalnego muzyka. Jego głos i charyzma zdumiały słuchaczy. Użytkownicy mediów społecznościowych rozpisują się w komentarzach na temat tego fenomenalnego występu. Sami zobaczcie!

Karaoke, niby nic niezwykłego, szczególnie na wczasach, gdy ma się ochotę na odrobinę rozrywki. "Śpiewać każdy może" - słyszeliśmy z ust Jerzego Stuhra, ale czy każdy ma odwagę? To pierwsza rzecz, za którą należy pochwalić urlopowicza z Władysławowa. Okazało się, że oprócz śmiałości do występowania przed publicznością ma on ogromny talent!

Karaoke we Władysławowie. Mężczyzna zaśpiewał "Takie tango" Budki Suflera

Pewien śmiałek wszedł na scenę, chwycił mikrofon i gdy tylko zaśpiewał pierwsze dźwięki, widzowie od razu zwrócili na niego uwagę i wydawali z siebie okrzyki, sugerujące zdziwienie i uznanie dla jego głosu. "Takie tango" jest wymagającym utworem, a mężczyzna wykonał go bez zarzutu.

"Wow! Mógłby spokojnie być jego dublerem! Cudo głos!" - czytamy w sekcji komentarzy na TikToku.

"Myślałem, że ktoś włączył piosenkę. Dopiero jak wszyscy zaczęli 'wow' krzyczeć, to ogarnąłem, że to karaoke" - napisał zdziwiony internauta.

"Super, jak oryginał", "Duplikat Cugowskiego?", "Aż mam ciary" - piszą zachwyceni ludzie.

Musicie to zobaczyć. Wideo poniżej.

CUGOWSKI_BRACIASOLO
Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Cugowski o tym, jak "Takie tango" zmieniło jego życie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Utwór "Takie tango" skomponował Romuald Lipko. Tekst napisał Andrzej Mogielnicki. Dwa lata temu w "Głosie Wielkopolskim" ukazała się rozmowa z Krzysztofem Cugowskim. Artysta wskazał ważne dla niego piosenki z repertuaru Budki Suflera.

"To jest tak, jak ze wszystkim w życiu. Coś, co jest pierwsze, wydaje się najpiękniejsze. 'Sen o dolinie' nie dlatego, że jest to aż tak świetny numer, ale ta piosenka spowodowała, że my między innymi rozmawiamy teraz o tym wszystkim. Na pewno wielkim utworem był 'Cień wielkiej góry', a także 'Takie tango'. Bo z wykonawcy znanego, ale nie tak bardzo, uczyniło z nas wielką gwiazdę estrady polskiej i byliśmy znani przez różne pokolenia. Nie tylko przez ludzi młodych. Przeszliśmy w zupełnie inne rejony, a oprócz tego jeszcze, co nie jest bez znaczenia, nareszcie zarobiliśmy jakieś poważne pieniądze. Poważne, oczywiście, jak na naszą biedną branżę" - zauważył.

Krzysztof Cugowski jeszcze raz podkreślił, jaką wartość ma dla niego ten utwór.

"Takie tango" zmieniło moje życie w sposób diametralny. Choć nie ukrywam, że nie jestem wielkim fanem tego typu stylistyki muzycznej. Mam wielki szacunek do tego utworu ze względu na to, że on zmienił moje życie.
- stwierdził w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: pixabay.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości