Programy

Polka przyłapana w australijskim reality show. Udawała Latynoskę. Kim jest Magda Ziomek?

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Kim jest Polka, która udawała Latynoskę?

Magda Ziomek to modelka polskiego pochodzenia, która jakiś czas temu zdobyła ogromną popularność w sieci. Fragment reality show z jej udziałem robi furorę. Polka udawała, że jest Latynoską i została przyłapana. Jej reakcja była bezcenna.

Polka w australijskim reality show udawała Latynoskę

O kobiecie zrobiło się głośno po tym, jak do sieci wyciekł fragment australijskiego reality show "Below deck down under". W trakcie przedstawiania się, uczestniczka przyznała, że płynie w niej latynoska krew:

"Lubię tańczyć, jestem Latynoską. Po prostu chcę się dobrze bawić" - powiedziała.

Siedząca za kamerą producentka dobrze wiedziała, że uczestniczka nagina fakty - w końcu w trakcie castingu kobieta musiała zdradzić prawdę na swój temat. Zaczęła więc dopytywać:

"Jesteś Latynoską?" - drążyła osoba z produkcji.

Uczestniczka zaczęła tłumaczyć się z kłamstwa, a jej mina zdradziła wszystko:

"Nie, ale czuję się Latynoską. To jest głęboko we mnie. Czuję, że jestem bardziej Latynoską niż Polką" - przyznała zmieszana.

Wideo robi furorę w sieci. Poniżej możecie zobaczyć fragment programu z udziałem Polki. Kim jest tajemnicza kobieta? Okazuje się, że to Magda Ziomek i najwyraźniej wolałaby nie pochodzić z Polski.

Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Ziomek - Instagram

Polka wywołała burzę w sieci! Serwis Plotek ustalił, że kobieta to Magda Ziomek, 28-letnia fotomodelka, która robi karierę poza granicami kraju. Zgłosiła się do programu nie tylko po to, by zaistnieć, ale także po to, by rozwijać swoją pasję, jaką jest żeglarstwo - uczestnicy show spędzają czas na luksusowym jachcie.

Magda Ziomek jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje prawie 15 tys. użytkowników. Influencerka publikuje tam liczne zdjęcia w bieliźnie i strojach kąpielowych, na których prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Twitter @Haley OC

Pozostałe wiadomości