Gwiazdy

Wzruszający apel Marcina Prokopa w Sopocie. Chodzi o kolegę ze stacji

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Marcin Prokop

Marcin Prokop wcielił się w rolę konferansjera i prowadzącego w trzecim dniu Top of the Top Sopot Festival. Między zapowiedziami artystów, żartami i zabawianiem publiczności znalazł chwilę, by wspomnieć kolegę ze stacji. Poprosił widzów przed telewizorami i zebranych w Operze Leśnej słuchaczy o pomoc.

Marcin Prokop od lat jest uważany za jednego z najbardziej lubianych dziennikarzy. Gdy pojawił się w Operze Leśnej, rozległy się gromkie brawa i owacje. Nikt nie spodziewał się jednak, że prowadzący zwróci się do wszystkich z osobistą prośbą. Chodzi o zdrowie i życie jego kolegi z telewizji. 

Marcin Prokop na Top of the Top Sopot Festival 

Tuż po występie Katarzyny Nosowskiej na scenie pojawił się Marcin Prokop. Zwrócił się do zebranych i wyjaśnił, że chodzi o chorego na nowotwór Piotra Balickiego

"Zrobię coś, czego nikt z państwa się nie spodziewał. Chciałem was o coś poprosić. W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki. Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię tą, którą się dzielił, ze wszystkimi przez lata swojej pracy. Piotruś jesteśmy z Tobą!" - powiedział. 

Wypowiedź Marcina Prokopa spotkała się z ogromnym uznaniem, a Operę Leśną w Sopocie przepełniały gromkie brawa i okrzyki wsparcia.

Prezenterzy TVN-u wygrali w programie pt. „Milionerzy” łącznie 80 tysięcy złotych
Prezenterzy TVN-u wygrali w programie pt. „Milionerzy” łącznie 80 tysięcy złotych W studiu „Milionerów” pojawiły się ostatnio gwiazdy stacji TVN. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Ewa Drzyzga oraz Michał Kempa musieli zmierzyć się z wieloma, często trudnymi pytaniami, by powalczyć o pieniądze, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Źródło: Co za Tydzień

Piotr Balicki - praca i walka z nowotworem 

Piotr Balicki jest dziennikarzem i konferansjerem. Widzowie mogą znać go z programu "Mali Giganci". Na początku 2022 roku mężczyzna dowiedział się, że choruje na nowotwór, jednak lekarze nie wiedzieli, gdzie umiejscowił się guz. W programie "Miasto Kobiet" opowiedział, jak czuł się w momencie otrzymania diagnozy i jak walczy o powrót do zdrowia. 

"To była ciekawa historia. My robiliśmy edycję 'Mam Talent!' i Marcin Prokop w przerwie reklamowej mówi do mnie: 'Słuchaj, coś dzisiaj masz jakąś taką formę gorszą'. A ja mówię: 'Wiesz co, boli mnie ręka'. (...) W końcu okazało się, że to moje czekanie bezsensowne było błędem. (...) Przez pierwsze dwa miesiące od diagnozy wiedziałem, że każdy dzień jest tym ostatnim dniem. Tak sobie myślałem. Teraz, mimo iż jest trochę gorzej, zacząłem planować. Niedługo wraca kolejna edycja 'Mam Talent!'. Kocham robić ten program. I postanowiłem sobie, że to jest ten czas, kiedy wrócę do pracy" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości