Adrianna Malecka świętuje koniec edukacji. "Nareszcie!"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Adrianna Malecka, "Zakochani po uszy"

Adrianna Malecka właśnie skończyła studia. O obronie pracy magisterskiej aktorka znana z serialu TVN 7 "Zakochani po uszy" poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Adrianna Malecka ma za sobą 5-letnią przygodą z Akademią Teatralną i doświadczenie, którym w każdej chwili może się podzielić.

Wrzesień to czas nie tylko powrotów do szkolnych ław, ale również obron skrupulatnie dopieszczanych prac dyplomowych. Studenci kończą pewien etap edukacji, by m.in. zmierzyć się z pełnoetatową pracą. Adrianna Malecka ma za sobą 5 lat nauki w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Adrianna Malecka o ukończeniu studiów

Adrianna Malecka pochwaliła się ważnym wydarzeniem. Ukończyła studia na Akademii Teatralnej i obroniła pracę dyplomową. Efektami podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Zostałam magistrą sztuki! Moją pracę pod tytułem 'Intymność w zawodzie aktora - metody bezpiecznej pracy w świetle upowszechniania się koordynacji intymności' obroniłam dzisiaj celująco. [...] Dziękuje też Radkowi, że był w tym procesie, że wspierał dzisiaj i zrobił mi pamiątkowe fotki" - napisała.

Aktorka dodała, że w pracy dyplomowej skupiła się na temacie realizacji scen intymnych i podkreśliła, że może ona stanowić niejako kompendium wiedzy dla twórców.

"Kochani aktorzy i kochane aktorki, a także reżyserki i reżyserzy - ta moja praca to super podręcznik z narzędziami do pracy nad takimi scenami. Jeśli ktoś z was będzie tego potrzebował, to polecam się. Dawajcie znać, chętnie ją podeślę. Poza tym cicho liczę, że moje małe marzenie o jej publikacji już niedługo się ziści - będę na pewno dawać znać w tym temacie" - dodała.

Adrianna Malecka nie kryła radości z faktu, że ten etap życia ma w końcu za sobą.

"A teraz czas świętować KONIEC edukacji na aktorskim! NARESZCIE!" - zakończyła.

Gratulujemy!

"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypryański o swoich rolach
"Papiery na szczęście". Adriana Kalska, Jakub Sasak i Przemysław Cypryański o swoich rolach

Adrianna Malecka - wiek, zawód, kariera

Adrianna Malecka urodziła się w 1995 roku. W 2017 roku rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest młodą aktorką, która stawia pierwsze kroki w wielkim świecie filmu. Od 2020 roku grała w serialu "Zakochani po uszy", który emitowany był na antenie stacji TVN7. Wcieliła się w jedną z drugoplanowych ról - Malwinę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości