Meghan Markle przytuliła 14-letnią Polkę. O czym rozmawiały? "Do teraz się trzęsę"

Meghan Markle
Meghan Markle przytuliła 14-letnią Polkę. O czym rozmawiały?
Źródło: Getty Images Europe
Meghan Markle w sobotę spotkała się z Brytyjczykami. Podczas rozmów z zebranymi tłumnie fanami rodziny królewskiej zamieniła kilka słów z czekającą przy ogrodzeniu nastolatką. Okazało się, że 14-letnia dziewczynka, z którą żona księcia Harry'ego wymieniła uściski, jest Polką.

W sobotę książę William, Kate Middleton, książę Harry i Meghan Markle oddali hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Synowie króla wyszli do zebranych przed Windsorem Brytyjczyków i rozmawiali z nimi. Uwagę fotoreporterów przyciągnęła amerykańska aktorka, która w pewnym momencie przytuliła nastolatkę. 

Meghan Markle przytuliła 14-letnią Polkę

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Meghan Markle przytula nastolatkę, wyczekującą członków rodziny królewskiej przed Windsorem. Dziewczynka okazała się Polką. Rodzice 14-letniej Amelii wyemigrowali do Wielkiej Brytanii 17 lat temu. Wideo ze spotkania z amerykańską aktorką szybko stało się hitem sieci.

O czym 14-letnia Polka rozmawiała z Meghan Markle?

Zdjęcia z niecodziennej sytuacji obiegły świat. 14-letnia Polka stała się obiektem zainteresowania reporterów i dziennikarzy z całego świata. Wszyscy byli ciekawi, o czym rozmawiała z księżną. Dziennikarze stacji CNN byli na miejscu i to oni jako pierwsi zapytali dziewczynkę o szczegóły rozmowy.

"Czekaliśmy, aż przyjdzie, a kiedy się pojawiła obok mnie, zapytała, jak mam na imię, jak minął mi dzień i jak długo tu stałam. Zapytałam, czy mogłabym ją przytulić i się zgodziła. To był niesamowity moment, do teraz się trzęsę. Nie mogę wytłumaczyć, jakie to było uczucie. Było to po prostu miłe" - powiedziała 14-latka.

Amelia przyznała, że chciała tym gestem okazać wsparcie Meghan Markle, dla której wizyty w Wielkiej Brytanii stanowią nie lada wyzwania po Megxicie.

"Po prostu chciałam ją przytulić. Podziwiam ją w pewien sposób i uważam, że to była właściwa rzecz. Chciałam jej tylko pokazać, że jest tu mile widziana. Chciałam ją przytulić po tym wszystkim, co się stało, naprawdę" - powiedziała.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości