Gwiazdy

Nauczyciele szczerze o Sarze James. Rozpoznawalność uderzyła jej do głowy?

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Sara James występem w "America's Got Talent" skradła serce jurorów. Cała Polska z zapartym tchem śledzi poczynania 14-latki w zagranicznym show. W jednym z ostatnich materiałów dotyczących młodej gwiazdy przeprowadzono wywiady z nauczycielami pracującymi w szkole, do której uczęszcza nastolatka. Co powiedzieli na jej temat?

Sara James, jak na swój młodziutki wiek, ma za sobą niesamowicie wiele sukcesów w branży muzycznej. Nastolatka w momencie wystąpienia w pierwszym talent show miała zaledwie 13 lat. Dziś, będąc niewiele starsza, podbija amerykański rynek muzyczny, zwracając na siebie uwagę największych gwiazd takich jak: Billie Eilish. Co sądzą o niej byli nauczyciele? Czy rozpoznawalność uderzyła jej do głowy?

Nauczyciele ze szkoły wspominają Sarę James

Sara James jest córką Polki i Nigeryjczyka, Arlety Dancewicz i Johna Jamesa. W tym roku ukończyła naukę w Społecznej Ogólnokształcącej Szkole Podstawowej w Słubicach. Od września miała rozpocząć naukę w tamtejszym liceum. Nastolatka postanowiła jednak zrzec się edukacji w regularnym systemie szkolnictwa na rzecz spełniania się w karierze muzycznej.

W temacie Sary James postanowili wypowiedzieć się jej byli nauczyciele. Według nich dziewczyna, pomimo wielu wcześniejszych sukcesów, nie zachowywała się jak gwiazda. 14-latka jest ponoć niesamowicie radosna i przez cały okres nauki nie sprawiała żadnych problemów.

"Wprowadziła dobrą energię, stali się bardziej zgrani, dobrze to na nich wpłynęło, a i sama Sara dobrze się z nimi poczuła" - powiedział dyrektor.

W podobnym tonie wypowiedziała się nauczycielka języka polskiego.

"Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy (...). Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała. Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się do mnie przytulić i woła: moja pani" -  opowiada polonistka Małgorzata.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Sara James - pierwsze kroki w karierze muzycznej

Sara James od najmłodszych lat poświęca swój każdy moment muzyce, która jest jej ogromną pasją. W 2021 roku odważyła się na udział w dziecięcym talent show, w którym zajęła 1. miejsce. Po ogromnym sukcesie na terenie kraju została reprezentantką Polski w 19. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zdobyła zaszczytne 2. miejsce. Nastolatka nie spoczęła jednak na laurach i chwilę później wyruszyła do USA, aby wziąć tam udział w "America's Got Talent".

14-letnia dziewczyna zachwyciła swym głosem jurorów tamtejszego talent show do tego stopnia, że otrzymała złoty przycisk, który automatycznie skierował ją do półfinału programu. Obecnie, po oszałamiajacym występie, oczekuje na wielki finał, w którym zmierzy się z uczestnikami prezentującymi różne dyscypliny. Czy Sara James ma szanse, aby wygrać? O tym przekonamy się już 13 września, bowiem właśnie na ten dzień planowany jest ostatni odcinek 17. edycji amerykańskiego show.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości