Żaneta Rosińska marzyła o powrocie do telewizji. Co wiemy o nowej pogodynce "Dzień Dobry TVN"?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Żaneta Rosińska - nowa pogodynka TVN

Żaneta Rosińska zadebiutowała w nowej roli. Kilka lat temu próbowała swoich sił w programie "Top Model", a obecnie została nową prezenterką pogody w programie "Dzień Dobry TVN". Co o niej wiemy?

Żaneta Rosińska marzyła o powrocie do telewizji. Kilka lat temu jeszcze jako studentka dziennikarstwa, próbowała swoich sił w "Top Model". Powrót do telewizji był jej marzeniem.

Żaneta Rosińska - kim jest?

Żaneta Rosińska jest nową pogodynką "Dzień Dobry TVN". Zadebiutowała na antenie 29 sierpnia. Przyznała, że powrót do telewizji był jej marzeniem.

"Serdecznie was zapraszam do oglądania wydań nie tylko ze mną, ale też z nowymi prowadzącymi. Dzisiaj Małgosia i Krzyś debiutowali, świetnie sobie poradzili [...] W sobotę miałam urodziny i ktoś życzył mi powrotu do telewizji, nie wiedziałam, że marzenia mogą tak szybko się spełniać" - powiedziała Żaneta Rosińska.

Dziennikarka przedstawiła pogodę na dachu budynku, w którym mieści się studio "Dzień dobry TVN" i nawet warunki atmosferyczne nie przeszkodziły jej w występie.

Żaneta Rosińska - kariera, "Dzień Dobry TVN", "Top Model"

Żaneta Rosińska skończyła studia na kierunku dziennikarstwo oraz zarządzanie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracowała w Wielkopolskiej Telewizji Kablowej "WTK", gdzie przeprowadzała wywiady kulturalno-rozrywkowe, a także prezentowała prognozę pogody. W 2013 roku pojawiła się w telewizji TVN w trzecim odcinku trzeciej edycji programu "Top Model". Uczestniczyła w castingu do programu.

W 2017 roku dołączyła do zespołu TVP3 Poznań. W porannym paśmie prowadziła przegląd prasy, rozmowy z gośćmi w studiu i online. Z pracy zrezygnowała w 2020 roku. Oprócz pracy w mediach Żaneta Rosińska zajmowała się aktorstwem, występowała w reklamach telewizyjnych.

"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Żaneta Rosińska - życie prywatne

Żaneta Rosińska w wolnych chwilach chodzi na zajęcia baletu, uczy się francuskiego i tworzy kapelusze. Pogodynka nie dzieli się z mediami innymi informacjami ze swojego życia osobistego, dlatego nie wiadomo, czy aktualnie jest w związku.

Żaneta Rosińska - Instagram

Żaneta Rosińska prowadzi oficjalny profil na Instagramie, na którym publikuje zdjęcia z pracy, sesji zdjęciowych czy wolnego czasu. Jej nick to @zanetarosinska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: kadr "Dzień Dobry TVN"

Pozostałe wiadomości