Zapadł wyrok ws. alimentów Jakuba Rzeźniczaka. Ewelina Taraszkiewicz zabrała głos

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak
Źródło: MWMEDIA
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się rozprawa pomiędzy Eweliną Taraszkiewicz — mamą córki Jakuba Rzeźniczaka a samym piłkarzem w kwestii wysokości alimentów.

Jakub Rzeźniczak miał bardzo burzliwe życie uczuciowe. W latach 2016-2020 piłkarz był związany z modelką Edytą Zając. W trakcie trwania jego małżeństwa na świecie pojawiła się jego córka Inez ze związku pozamałżeńskiego z Eweliną Taraszkiewicz.

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

Jakub Rzeźniczak — związki

Po rozwodzie Jakub Rzeźniczak związał się z modelką Magdaleną Stępień, z którą piłkarz rozstał się kilka tygodni przed pojawieniem się na świecie jego syna Oliwiera. Po głośnym medialnym rozstaniu i wzajemnymi przepychankami między rodzicami chłopca okazało się, że malec choruje na nowotwór.

Niestety, mimo walki obojga rodziców o jego zdrowie, Oliwier zmarł w lipcu 2022 r. w Izraelu. Już wtedy od kilku miesięcy Jakub Rzeźniczak był w związku z Pauliną Nowicką, z którą ożenił się kilka miesięcy po śmierci synka, co również było głośno komentowane w mediach.

Ewelina Taraszkiewicz i Jakub Rzeźniczak — alimenty

Jakub Rzeźniczak według słów matki swojej córki nie chciał spędzać czasu z pięciolatką. Ewelina Taraszkiewicz, która jest prawniczką, walczyła z byłym partnerem o wyższe alimenty dla swojej córki. Niedługo przed świętami Bożego Narodzenia w sądzie odbyła się rozprawa o podwyższenie alimentów, argumentowana inflacją.

Jakub Rzeźniczak chciał natomiast obniżyć alimenty, które wynosiły cztery tysiące złotych. 28 grudnia zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd utrzymał wysokość kwoty płaconej na utrzymanie córki przez Jakuba Rzeźniczaka, nie przychylając się do wniosków piłkarza i prawniczki.

"Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji w sprawie apelacji. Oddalił apelację Jakuba Rzeźniczaka o mniejsze alimenty. Spodziewałam się takiego wyniku i cieszę się, że już jest po wszystkim" - powiedziała Ewelina Taraszkiewicz w rozmowie z "Faktem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości