Gwiazdy

O wpadce najstarszej wnuczki królowej zrobiło się głośno. "Utożsamiam się z nią"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Zara Tindall - najstarsza wnuczka Elżbiety II

Brytyjska rodzina królewska bierze udział w uroczystościach pogrzebowych ku czci królowej Elżbiety II. Ośmioro wnucząt zmarłej monarchini czuwało przy jej trumnie. Najstarsza wnuczka królowej Zara Tindall zaliczyła wpadkę, którą bardzo szybko wychwycili internauci. 

Pożegnanie królowej Elżbiety II rozpoczęło się dużo wcześniej niż w dniu pogrzebu. Brytyjska rodzina królewska brała udział w różnych uroczystościach ku czci zmarłej monarchini. Jej dzieci pełniły wartę przy trumnie ukochanej matki. To samo uczyniły wnuczęta królowej. 17 września przez kwadrans oddawały hołd babci. Właśnie wtedy doszło do wpadki Zary Tindall.

Zara Tindall czuwała przy trumnie królowej Elżbiety II. Co zauważyli internauci?

Przy trumnie Elżbiety II czuwali: książę William i Harry, dzieci księżnej Anny: Peter Phillips i Zara Tindall, córki księcia Andrzeja: księżniczka Beatrice oraz Eugenia, córka i syn księcia Edwarda: Lady Louise Mountbatten-Windsor oraz Viscount Severn - najmłodszy wnuk królowej.

Zara Tindall potknęła się na schodach, gdy wychodziła z Westminster Hall. Internauci podejrzewają, że wnuczka królowej zgubiła obuwie. Ten incydent wywołał uśmiech na twarzy pogrążonych w smutku poddanych Elżbiety II i jej fanów.

"Czy ktoś jeszcze zauważył, że Zara Tindall zgubiła but, gdy schodziła ze schodów? Przynajmniej mam wrażenie, że tak się stało" - piszą użytkownicy Twittera.

"Płakałam, dopóki Zara nie zgubiła buta na schodach. Utożsamiam się z nią. To sprawiło, że się uśmiechnęłam" - czytamy w komentarzach.

"Rozumiem ją. To mogłabym być ja. Upadłabym i zrujnowałabym wszystko" - stwierdziła internautka.

Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką
Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest Zara Tindall? Dlaczego nie nosi tytułów szlacheckich?

Zara Tindall urodziła się 15 maja 1981 w Londynie. Jest córką księżnej Anny i Marka Phillipsa. Jej rodzice zdecydowali, że nie będzie używała tytułów szlacheckich. Najstarsza wnuczka królowej Elżbiety II ma spore osiągnięcia w jeździectwie. W 2012 roku ogłoszono ją wicemistrzynią olimpijską. Zara Tindall jest matką chrzestną księcia Jerzego - syna księcia Williama i księżnej Kate, przyszłego następcy tronu.

Córka księżnej Anny wyszła za mąż za angielskiego rugbystę Michaela Tindalla. W 2014 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła się dziewczynka, którą nazwano Mia Grace. Cztery lata później dołączyła do niej Lena Elizabeth. Zara Tindall przyznała, że dwie inne ciąże skończyły się poronieniem. Rok temu do rodziny dołączył pierwszy syn - Lucas Philip.

Poniżej księżniczka Anna z córką Zarą i synem Peterem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości