Zaskakująca metamorfoza Anny Starmach. Zdecydowała się na coś zupełnie nowego

Anna Starmach
Anna Starmach
Źródło: MWMEDIA
Anna Starmach od lat jest kojarzona nie tylko za swoje imponujące kulinarne zdolności, ale również rozpoznawalna dzięki charakterystycznej fryzurze. Teraz gwiazda zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Anna Starmach jest znaną postacią w mediach, ekspertką w dziedzinie kulinariów, twórczynią przepisów oraz sędzią w popularnym telewizyjnym programie kulinarnym "MasterChef" oraz jego wersji dla dzieci "MasterChef Junior".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Anna Starmach zaskakuje metamorfozą

Anna Starmach z pewnością zaskoczyła wielu fanów nowym wideo, które dodała na Instagramie. Warto dodać, że gwiazda ma tam pokaźne grono odbiorców, bo śledzi ją ponad 600 tysięcy obserwatorów. Na wspomnianym nagraniu Anna Starmach poddaje się zaskakującej metamorfozie, której autorem jest stylista fryzur Łukasz Urbański.

Do tej pory mogliśmy kojarzyć gwiazdę z kasztanowymi, a przy tym prostymi włosami do ramion. Teraz na fryzjerskim fotelu zaprezentowała się w bujnych lokach. Na szczególną uwagę zasługuje grzywka, która jeszcze bardziej podkreśliła niektóre cechy naturalnej urody kulinarnej artystki. Warto dodać, że za taką metamorfozą idzie jeszcze kilka interesujących plusów, jak chociażby to, że pofalowane włosy wyglądają na pełniejsze i zyskują objętości, a dodatkowo nadają charakteru i wyrazistości.

Ania Starmach o podziale obowiązków w domu

Anna Starmach jakiś czas temu udzieliła wywiadu Kalinie Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl. Gwiazda w szczerej rozmowie opowiedziała o podziale obowiązków w domu. Warto dodać, że kulinarna artystka została mamą po raz pierwszy w 2018 roku, kiedy na świat przyszła jej córka, Jagna. Rok później do rodziny dołączył syn, Gustaw. Jej mąż aktywnie wspiera karierę żony oraz pomaga w wychowaniu dzieci. Mimo że gotowanie nie jest jego mocną stroną, para dzieli się obowiązkami domowymi. Anna Starmach jest jednak niekwestionowaną królową kuchni w ich domu.

- Tworzymy związek partnerski i wychowujemy wspólnie dzieci. Więc, kiedy ja jestem tu, to Piotrek jest tam [...] Mój mąż mnie często zaskakuje, ale jeśli ma gotować, to idziemy do restauracji - wyznała ze śmiechem.

Anna Starmach jest szczęśliwą matką i żoną. Przyznała, że marzyła o takim modelu życia. Zastanawia się jedynie nad jednym.

- Wywodzę się z fantastycznej rodziny, ciepłego domu i zawsze chciałam mieć taki swój, męża, dzieci, dom pod miastem i trzy psy. Brakuje mi jeszcze domu i psów, ale nie wiem, czy nadal chce. Czy nadal chce realizować to marzenie z dzieciństwa o aż tylu zwierzakach w domu, zobaczymy - wyznała w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości