Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej". "Alicja jest w niezłych tarapatach"

Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej". Serial wielu widzów zaskoczy
Agata Kulesza rozmawiała z Olivierem Janiakiem przed kamerą "Co za Tydzień". Gwiazda wypowiedziała się na temat nowego sezonu "Skazanej". Okazuje się, że widzowie będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń. Kto jeszcze udzielił wywiadu?

Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"

Olivier Janiak wraz z kamerą "Co za Tydzień" odwiedził plan zdjęciowy nowego sezonu "Skazanej". W więziennej scenerii rozmawiała z nim Agata Kulesza, która jest główną gwiazdą serialu. Aktorka nie ukrywa, że na widzów będzie czekało wiele emocjonujących scen.

"Okazało się, że tak naprawdę nadal mam za co siedzieć i trzeci sezon nadal spędzam w więzieniu. Ale mój wróg, Hepner, grany przez Adama Woronowicza, okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem. Alicja jest w niezłych tarapatach. O ile w drugim sezonie tak bardzo ratowała córkę, to teraz walczy z niesprawiedliwością i z Hepnerem, który jest naprawdę bardzo groźnym przeciwnikiem" - wyznała.

W dalszej części wywiadu Agata Kulesza opowiedziała, że w nowym sezonie "Skazanej" będzie sporo nowych wątków, co aktorka uznaje za dobry ruch. Jak przyznała gwiazda, sceny nie są nagrywane chronologicznie, a według miejsc, w których się odbywają.

"Jest dużo wątków, co jest dla nas bardzo dobre, ale i trudne, bo fajnie, że to jest takie gęste i nagromadzone. Ale czasami, jak się spotykamy, ani nie kręcimy tego chronologicznie, musimy na nowo przejść wszystkie wątki, żeby sobie przypomnieć. Teraz jesteśmy na peronce i na hali, gdzie jest nasza cela i tutaj nagrywamy wszystkie te sceny, które odbywają się w tym miejscu" - zdradziła.

Aleksandra Adamska o swojej roli w "Skazanej"

Aleksandra Adamska o swojej roli w "Skazanej"

W dalszej części reportażu "Co za Tydzień" z planu nowego sezonu "Skazanej" wypowiedziała się Aleksandra Adamska. W rozmowie z Olivierem Janiakiem serialowa Pati opowiedziała o swojej roli w nowym sezonie produkcji.

"Jestem w trzecim sezonie. A to, czy jestem jako bohaterka tutaj, czy w retrospekcjach, to już widzowie, że będą mogli sobie ewentualnie obejrzeć [...] Mamy coś takiego, że jeszcze wiele osób, z racji tego, że pod skrzydłami tego samego kierownika produkcji jest i serial "Pati", to bardzo dużo osób z serialu "Skazana" przeszło do "Pati", a potem z "Pati" przeszło z powrotem do "Skazanej".

Aleksandra Adamska wyjawiła także, że niezwykle zżyła się z ekipą, z którą teraz pracuje na planie "Skazanej", a która wcześniej towarzyszyła jej podczas wielu dni zdjęciowych na planie "Pati".

"Oni są mi nieprawdopodobnie bliscy, bo jednak przy realizacji "Pati" miałam 53 dni zdjęciowe na planie, na 53 w ogóle, więc byłam z nimi codziennie. Więc tak, bardzo się zbliżyliśmy i ogromnym błogosławieństwem jest to, że jest tutaj tyle wspaniałych ludzi, ale też chyba to widać po prostu na ekranie, bo to nie tylko są aktorzy, ale cała ekipa składa się na sukces serialu" - wyjawiła aktorka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości