Krzysztof Skiba dodał zdjęcia z synami. Ich kontakt się poprawił?

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Skiba zdecydował się na opublikowanie swojego zdjęcia sprzed lat. Do fotografii zapozował z wózkiem, w którym znajdował się jego starszy syn. W kolejnym poście pochwalił się twórczością drugiej pociechy. Wygląda na to, że kontakty rodzinne kontakty muzyka z synami znacznie się poprawiły.

Krzysztof Skiba jest satyrykiem, muzykiem i aktywistą społecznym. Artysta zdobył popularność jako lider i wokalista punkrockowego zespołu Big Cyc. W swojej twórczości często krytykuje politykę, korupcję i niesprawiedliwość społeczną.

Prywatnie muzyk jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Karoliną Skibą, z którą kilka miesięcy temu wziął ślub. Małżonkowie uzbieranie podczas wesela datki zdecydowali się przeznaczyć na szczytny cel... Wspomóc bezdomne zwierzęta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #16 Kulisy serialu "Detektywi" z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem. Praca na planie, lokalizacje, ciekawostki
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba opublikował zdjęcie z synem

W ostatnim czasie media rozpisywały się o skomplikowanych relacjach rodzinnych Krzysztofa Skiby. Wszystko zaczęło się od udzielonych wywiadów przez byłą żonę muzyka, na które ta nieoczekiwanie zdecydowała się zaraz po jego ślubie z Karoliną Skibą. Pomimo ugody sądowej, która została zawarta pomiędzy byłym małżonkami, kobieta dała do zrozumienia, że ma żal do artysty.

W międzyczasie na udzielenie swojego komentarza w sprawie zdecydował się także Tytus Skiba, młodszy z dwóch synów, których artysta ma z byłą małżonką. Chłopak również nie ukrywał, że jego relacje z ojcem obecnie nie należą do najlepszych. Wyznał, że on i jego brat nie rozmawiali z rodzicem od dawna.

Krzysztof Skiba właśnie zaskoczył fanów, publikując zdjęcie sprzed lat z drugim z synów, starszym Tymoteuszem, gdy jego pociecha była jeszcze w wieku niemowlęcym. Pod fotografią wykonaną 30 lat temu Krzysztof Skiba pozostawił opis zdjęcia sprzed lat.

"Trudna rola bycia ojcem. Ja na spacerze z synem Tymkiem. Czytam kobiece pismo 'Kobieta i życie' wydawane w PRL. Osiedle studenckie Lumumby. Łódź. 1987 rok" - napisał.

W komentarzach pod fotografią przyznał, że rozmawiał z synem niedawno, bo zaledwie tydzień temu.

Krzysztof Skiba pochwalił się twórczością syna

W kolejnym opublikowanym przez siebie poście na Instagramie Krzysztof Skiba zdecydował się pochwalić twórczością swojego młodszego syna. Tytus Skiba poszedł w ślady sławnego ojca i związał swoje życie z muzyką. Chłopak występuje wraz z zespołem Danziger i właśnie grupa wydaje nową płytę.

W pozostawionym pod zdjęciem zespołu opisie Krzysztof Skiba nie ukrywa, że trzyma za swoją pociechę kciuki. Wygląda na to, że relacje muzyka z oboma synami znacznie się poprawiły.

"Czy już zawsze będzie źle?" to tytuł najnowszej płyty zespołu Danziger, założonej przez mojego syna Tytusa. W teledysku pt. 'Kolce' pilotującym płytę widz natrafi na punkowy żar, świetne brzmienie i bezkompromisową postawę młodej formacji. Warto posłuchać jak widzą świat nasze dzieci" - napisał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości