Zaskakujące wyznanie gwiazdy "Big Brother". Manuela Michalak cudem uniknęła śmierci

Manuela Michalak
Zaskakujące wyznanie gwiazdy programu "Big Brother". Manuela Michalak cudem uniknęła śmierci
Źródło: MWMEDIA
Manuela Michalak udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że w trakcie, gdy doszło do tragicznego w skutkach zamachu na wieżowce World Trade Center, miała być na dachu jednego z nich.

"Big Brother" to znany program typu reality show, w którym grupa osób zostaje odizolowana od świata, a ich życie na co dzień jest transmitowane w telewizji. Polską wersję tego formatu po raz pierwszy wyemitowała stacja TVN w 2001 roku. Widzom bardzo spodobały się losy i codzienne zmagania uczestników "Big Brothera", a wielu z nich zdobyło popularność, która utrzymała się także po zakończeniu emisji programu. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci show była Manuela Michalak.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

9082023_SZAFYGWIAZD_MILLER_KANAPA_OJCIEC
Monika Miller szczerze o śmierci ojca. "Nie przerobiłam jeszcze tego tematu"

Manuela Michalak cudem uniknęła śmierci

Manuela Michalak dwa lata temu udzieliła wywiadu Justynie Piąście z serwisu dziendobry.tvn.pl. Odniosła się do tragicznych wydarzeń z 11 września 2001 r. kiedy to doszło do terrorystycznego ataku na wieżowce World Trade Center. Była uczestniczka programu "Big Brother" zaskoczyła swoim wyznaniem. Okazało się, że w trakcie zamachu miała znajdować się na dachu jednego z wieżowców.

"11 września, czyli w dniu, kiedy były zaplanowane zdjęcia, tak jak zwykle włączyłam telewizor. Na wszystkich kanałach transmitowano atak na World Trade Center i pokazywano, jak runęły dwie wieże. Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. Przecież dokładnie wtedy, kiedy wydarzyła się ta tragedia, ja miałam być na dachu jednego z budynków" - wyznała.

Przypomnijmy, że w skutku terrorystycznego ataku na wieżowce World Trade Center zginęły 2973 osoby, w tym sześciu Polaków.

Manuela Michalak
Manuela Michalak zaskoczyła widzów swoim wyznaniem
Manuela Michalak
Źródło: MWMEDIA

Co dzisiaj robi Manuela Michalak?

Manuela Michalak, choć nie jest obecnie aktywna w mediach, nadal utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami poprzez media społecznościowe, na których publikuje relacje z różnych interesujących podróży. Tylko w serwisie Instagram jej konto obserwuje niemal 10 tys. użytkowników.

Po swojej przygodzie z "Big Brotherem" i prowadzeniu programu "Maraton uśmiechu" w telewizji TVN, gwiazda wróciła do Wielkopolski, gdzie skoncentrowała się na rozwijaniu własnych przedsięwzięć biznesowych.

Choć nie jest już stałym bywalcem telewizji, Manuela Michalak od czasu do czasu pojawia się na ekranach, aby przypomnieć o swoim udziale w znanym reality show. Bez wątpienia nadal posiada tę samą energię i poczucie humoru, które sprawiły, że zdobyła sympatię widzów "Big Brothera".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości