Zbigniew Boniek tańczy na parkiecie na osiemnastce wnuczki. Nagranie hitem w sieci

Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek
Źródło: MWMEDIA
Zbigniew Boniek zaskoczył fanów osobistym wpisem w serwisie społecznościowym X (dawniej Twitter). Tym razem nie była to jednak opinia na temat sportu czy polityki, lecz zdjęcie z obchodzącą 18. urodziny wnuczką. Znany z aktywności w social mediach 67-latek pokazał także filmik, na którym tańczy na imprezie urodzinowej Giulli. Szybko stał się on hitem w sieci.

Zbigniew Boniek mieszka na stałe w Rzymie. Znany sportowiec ma podwójne obywatelstwo polskie i włoskie. Z żoną Wiesławą, z zawodu romanistką, doczekał się trójki dzieci. Mają dwie córki - Karolinę i Kamilę oraz syna Tomasza. Karolina Boniek związana jest z byłym włoskim tenisistą Vincenzo Santopadre. Razem mają syna Mateo, który przyszedł na świat w 2004 roku oraz córkę Giulię urodzoną w 2006 roku. W 2015 roku na świat przyszła druga wnuczka Zbigniewa Bońka Emma Catterina.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zbigniew Boniek pokazał zdjęcie z wnuczką

Zbigniew Boniek znany jest z aktywności w mediach społecznościowych i udzielania się w kwestiach publicznych. Jednak tym razem postanowił podzielić się prywatnym momentem z życia rodzinnego. Na opublikowanych fotografiach widzimy uściski i radość wśród członków rodziny świętujących 18. urodziny Giulii. Szczególną uwagę przyciąga zdjęcie, na którym Zbigniew Boniek objął wnuczkę. W treści posta "Zibi" złożył serdeczne życzenia z okazji pełnoletniości wnuczki.

"Skarb dziadka kończy 18 lat. Wszystkiego najlepszego Giulia"- czytamy w opisie zdjęcia.

Ten niecodzienny wpis zdobył ogromną popularność w sieci, uzyskując kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń zaledwie kilka godzin po publikacji.

"Wnuki to piękna kategoria" - napisał pod kolejnymi zdjęciami, tym razem z rodziną w komplecie i filmikiem z wnuczką zdmuchującą świeczki na torcie urodzinowym.

Filmik z tańczącym Zbigniewem Bońkiem hitem w sieci

Fani byłego piłkarza nie pozostali obojętni na jego aktywność i natychmiast skomentowali wpisy Zbigniewa Bońka. Posypało się mnóstwo życzeń. W komentarzach internauci zwracali też uwagę na duże podobieństwo Giulii do swojego dziadka.

"Wszystkiego dobrego"; "Pozdrowienia dla rodziny"; "Identyczna jak dziadek"; "Najlepszego dla prezesa i wnuczki" - można przeczytać pod postem "Zibiego".

Ale Zbigniew Boniek nie poprzestał na dodaniu zdjęć z rodzinnej imprezy. Później przyjęcie przeniosło się na salę taneczną z DJ-em i profesjonalnym oświetleniem. Były piłkarz wykorzystał pusty jeszcze parkiet, aby chwilę potańczyć. Sportowiec dał popis swoich umiejętności tanecznych. Filmik szybko podbił serca internautów oraz zdobył mnóstwo wyświetleń i komentarzy. Profile satyryczne zaczęły wykorzystywać nagranie nawet w swoich relacjach.

Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek
Źródło: Instagram @michalmarszal

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości