Zbliża się rocznica śmierci Oliwierka. Magdalena Stępień zdradziła, jak zamierza ją spędzić

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień o rocznicy śmierci syna
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Stępień opowiedziała jak obecnie radzi sobie z traumą po śmierci synka i w jaki sposób spędzi nadchodzącą rocznicę. Przyznała, że żałobę będzie odczuwać całe życie, ale miniony czas nauczył ją innego podejścia do wielu kwestii.

W 2020 roku media doniosły o związku Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, który jednak szybko dobiegł końca. Piłkarz opuścił modelkę, gdy ta była w zaawansowanej ciąży. Niedługo potem okazało się, że u chłopca zdiagnozowano guza wątroby. Niedługo minie rok odkąd modelka poinformowała o śmierci Oliwiera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Martyna Wojciechowska odebrała nagrodę podczas See Bloggers

Magdalena Stępień rok temu straciła rocznego syna

Ostatnio była uczestniczka "Top Model" udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak radzi sobie z traumą. W rozmowie z Jatrząb Post zaznaczyła, że w dużej mierze pomogli jej bliscy, którym nadal jest za to wdzięczna.

"Otrzymałam ogrom wsparcia od ludzi. Oczywiście żałoba po dziecku będzie całe życie. To bardziej pokazuje, żeby pokazać ludziom, jaką mam wobec nich wdzięczność. Ten rok to była ogromna lekcja takiej pokory" — przyznała.

Dodała też, że ostatni rok był dla niej czasem wyciągania wniosków.

"Dużo mi pokazał ten rok. Gdybym mogła pokazać, jak przez ten rok zmieniło się moje podejście do wielu kwestii, to wielu ludzi mogłoby wyciągnąć z tego lekcję" — dodała.

Magdalena Stępień zdradziła, jak zamierza spędzić rocznicę śmierci synka

Modelka odniosła się też wprost do tematu odejścia małego Oliwierka. Przyznała, że jego strata była najgorszym, co mogło jej się w życiu przytrafić.

"Traumatyczne było to, że Oliwier odszedł (...). Staram się też nie analizować tego wszystkiego, co jest złe i skupiam się na tym, co dobre. Idę do przodu" — zdradziła Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, stąd kolejne pytania fanów, w jaki sposób poradzi sobie z przykrą rocznicą i czy mogą jej w tym czasie towarzyszyć. Celebrytka zapowiedziała już, że ten czas chce zostawić wyłącznie dla siebie. "Wrzuciłam post, że już bardzo mało będę wrzucała zdjęć i informacji o Oliwierku. To była taka forma wylania swoich emocji (...). W samym dniu odejścia Oliwiera nic nie będę postować, ale bliżej jego urodzin coś się pojawi" — podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości