Gwiazdy

Zofia Zborowska o wychowaniu córki. "To nie jest dobry czas dla kobiet"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Zofia Zborowska niedawno została mamą

Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o córce. Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji, szczególnie związanej z jej przyszłym zawodem. Aktorka podkreśliła dodatkowo, że wychowywanie dziewczynek w dzisiejszej sytuacji politycznej w Polsce to trudne zadanie.

Zofia Zborowska niedawno świętowała urodziny swojej pierwszej córeczki. Nadziejka, bo tak nazywa się pociecha aktorki, otrzymała niecodzienne imię po swojej prababci i w sierpniu skończyła roczek. Gwiazda nie ukrywa, że dziecko od razu stało się jej oczkiem w głowie i zmieniło ją jako kobietę.

Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet" Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Zofia Zborowska o córce. Nie chce narzucać jej aktorstwa

Zofia Zborowska zapewniła nas, że razem z mężem nie będą narzucać córce tego, czym powinna zająć się w przyszłości.

- To nie ma najmniejszego znaczenia, co ja chcę. Zostawiamy jej wolną rękę. Jak będzie chciała być aktorką - proszę bardzo, jak będzie chciała uprawiać sport - proszę bardzo. Zero presji - podkreśliła aktorka.

Gwiazda dodatkowo nie ukrywała, że wychowanie dziewczynki w dzisiejszych czasach to dość trudne wyzwanie. Podkreśliła, że nie chodzi tylko o show-biznes.

- My nie pokazujemy twarzy Nadzi, jednak myślę, że w dzisiejszym świecie jest trudno wychować córkę. W dzisiejszej sytuacji politycznej w Polsce jest trudno wychować córkę. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądać, ale to nie jest dobry czas dla kobiet, mam wrażenie - zakończyła.

Zofia Zborowska długo starała się o dziecko. Przyznała, że kilka razy poroniła

Zofia Zborowska niedługo po urodzeniu córki zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Aktorka zdradziła, że jakiś czas temu zdiagnozowano u niej zespół antyfosfolipidowy, który zwiększa ryzyko poronień i jednocześnie też zmniejsza szanse na urodzenie zdrowego dziecka nawet do 10%. Gwiazda nie ukrywała, że ma za sobą kilka straconych ciąż.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona bardzo długo starali się o dziecko, jednak bez skutku. Gdy w końcu żona siatkarza zobaczyła na teście upragnione dwie kreski, podeszła do tego z dużą ostrożnością.

"Emocje nie były tak silne, jak przy pierwszej ciąży. Nie było łez wzruszenia. Andrzejowi oczy się zaświeciły, ale ja czułam lęk. Nastały trzy miesiące pełnego skupienia. Miałam zadanie do wykonania - zacząć przyjmować zastrzyki, dbać o siebie, nie denerwować się, przetrwać" - mówiła w rozmowie z serwisem Ładne Bebe.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości