Zofia Zborowska pokazała brzuch tydzień po porodzie. Krótko skomentowała swój stan

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona tydzień temu po raz drugi została mamą. Aktorka odpoczywa obecnie w domu w towarzystwie męża i reszty rodziny, ale nie zapomina także o obserwatorach. Siedem dni po porodzie gwiazda zdecydowała się pokazać, jak obecnie wygląda jej brzuch.

Zofia Zborowska-Wrona to nie tylko znana aktorka, ale także bardzo zaangażowana w media społecznościowe kobieta. Gwiazda bardzo często porusza tematy ważne społecznie. A w tym również te dotyczące związku, rodzicielstwa czy też ciąży. Niedawno Zofia Zborowska-Wrona po raz drugi została mamą. Po siedmiu dniach od porodu postanowiła pokazać obserwatorkom, jak obecnie wygląda jej brzuch.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

BEJBIS_ZBOROWSKA_MAZ
Zofia Zborowska nie chciałaby wystąpić z Andrzejem Wroną w jednym filmie. "Nie, nie, nie!"
Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do debiutu filmowego Andrzeja Wrony.

Zofia Zborowska-Wrona pokazała brzuch siedem dni po porodzie

Zofia Zborowska-Wrona jest żoną byłego siatkarza Andrzeja Wrony. Para doczekała się dwóch córeczek: starszej Nadziejki oraz młodszej Jaśminki, która urodziła się 15 maja 2024 roku. Małżonkowie poinformowali o narodzinach swojej drugiej pociechy za pomocą mediów społecznościowych. Zofia Zborowska-Wrona zdążyła już nieco opowiedzieć o nowej członkini ich rodziny. Pokazała także, jak wygląda w połogu. Teraz natomiast opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swój brzuch tydzień po porodzie.

Aktorka zapozowała w domowym lustrze. Zasłoniła twarz włosami i pokazała oklejony specjalnymi plastrami brzuch. Ten zabieg ma pomóc w szybszym regenerowaniu się skóry. Zofia Zborowska-Wrona podpisała fotografię jedynie krótkim stwierdzeniem.

Jest super
- napisała.
Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie
Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie
Źródło: screen instagram

Zofia Zborowska-Wrona poroniła pierwszą ciążę. Dziś jest mamą dwóch córek

Zofia Zborowska-Wrona wiele przeszła w życiu i dziś jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek. Niestety gwiazda nie wspomina dobrze porodu pierwszego dziecka, który był dla niej traumatycznym przeżyciem. Wszystko dlatego, że lekarz, który zakładał jej szwy, zszył jej krocze zbyt mocno. Aktorka długo dochodziła do siebie i przez kilkanaście miesięcy nie czuła się na siłach, by ponownie zostać mamą.

Dla Zofii Zborowskiej-Wrony droga do macierzyństwa od początku nie była usłana różami. Aktorka poroniła pierwszą ciążę, o czym opowiedziała w 2021 roku, przy okazji wsparcia Strajku Kobiet. Gwiazda cierpi na rzadką przypadłość, która zmniejsza szansę na urodzenie zdrowego dziecka nawet do 10-20 procent. Lekarze wykryli u niej chorobę autoimmunizacyjną, która prowadzi do powstawania zakrzepów krwi i niedokrwienia narządów. 

"Moja historia macierzyństwa nie jest taka krótka, bo dokładnie dwa lata temu poroniłam. To było bardzo trudne doświadczenie. Potem miałam rok zbierania się i przygotowywania się, żeby spróbować ponownie" - wyznała w grudniu 2021 roku na łamach serwisu Ładne Bebe.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości