Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik. "Nigdy nie była moją przyjaciółką"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Zofia Zborowska ostro o relacji z Agatą Rubik

Zofia Zborowska-Wrona odpowiadała ostatnio na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło jej relacji z Agatą Rubik, bowiem jakiś czas temu panie regularnie spędzały ze sobą czas. Teraz aktorka nie pozostawiła złudzeń co do ich relacji.

Zofia Zborowska-Wrona wraz z mężem jakiś czas temu przeprowadzili się do domu, który wspólnie kupili. Małżeństwo pokazywało w mediach społecznościowych remont nowego lokum, a także duży ogród. Jak się okazało, w sąsiedztwie mieszkali Agata i Piotr Rubikowie wraz z rodziną.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo
Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo Zofia Zborowska o małżeństwie i docieraniu się. Wyjaśniła, kto jest dla niej wzorem

Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik

Zofia Zborowska-Wrona i Agata Rubik szybko złapały dobry kontakt. Panie zaczęły często się odwiedzać razem z rodzinami, a także wspólnie spędzać czas. Ponadto, kiedy aktorka zaangażowała się w pomoc dziewczynce chorej na SMA, wystawiając na licytacje kolacje z nią samą, to Agata Rubik wylicytowała ją za kwotę... 12 tys. zł.

Przez kilka miesięcy panie wzajemnie gościły w swoich mediach społecznościowych, relacjonując wspólne spotkania. Do czasu. Już od kilku miesięcy aktorka nie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia z Agatą Rubik.

Zofia Zborowska-Wrona nie utrzymuje kontaktu z Agatą Rubik?

Internauci byli bardzo ciekawi, dlaczego tak się stało, tym bardziej że panie przestały się nawet obserwować na Instagramie. Ostatnio Zofia Zborowska-Wrona zorganizowała "Q&A", w którym obserwatorzy mogli zadawać jej pytania.

Jedno z nich dotyczyło właśnie jej znajomości z Agatą Rubik.

"Przyjaźnisz się nadal z Agatą Rubik?" - czytamy.

Zofia Zborowska-Wrona napisała:

"Agata nigdy nie była moją przyjaciółką. I nigdy nie będzie" - odpowiedziała aktorka, dodając emotikonę klauna.

Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik
Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik Zofia Zborowska-Wrona o relacji z Agatą Rubik Źródło: Instgaram

Jak na razie Agata Rubik nie zabrała głosu w tej sprawie, a Zofia Zborowska-Wrona nie wyjaśniła, co stało się między nią a żoną Piotra Rubika.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości