Żona Bruce'a Willisa nie mogła powstrzymać łez. Powiedziała o słowach córki

Emma Heming i Bruce Willis
Żona Bruce'a Willisa o tym, jak pomogła mu córka
Źródło: Getty Images
Żona Bruce'a Willisa wrzuciła do sieci wideo, w którym opowiedziała o wzruszającym geście córki małżeństwa. Emma Heming na udostępnionym nagraniu nie kryła wzruszenia. Gest 9-letniej Evelyn łapie za serce.

Bruce Willis od jakiegoś czasu mierzy się z problemami komunikacyjnymi spowodowanymi przez afazję. Choroba ta wpływa na zdolności poznawcze i sprawia trudności z mową. Z tego powodu, a także ze względu na możliwy szybki rozwój choroby, której lekarze mogą jedynie w niewielkim stopniu spowolnić jej postęp, gwiazdor zdecydował się zakończyć swoją karierę aktorską.

Bruce Willis zyskał międzynarodową sławę dzięki swoim rolom w takich filmach jak "Szklana pułapka", "Pulp Fiction", "Piąty element", "12 małp", "Ze śmiercią jej do twarzy" oraz "Szósty Zmysł".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Premiera filmu "Rój"
Kamery "Co za Tydzień" na uroczystej premierze filmu "Rój". Co się działo?

Emma Heming o wzruszającym geście córki

Emma Heming często udziela się na swoich kontach w mediach społecznościowych. Żona Bruce'a Willisa za pomocą Instagrama opowiada o swojej rodzinie i walce z chorobą sławnego męża. Tym razem dodała na InstaStories chwytającą za serce historię.

"Muszę opowiedzieć wam tę historię i spróbuję zrobić to bez płaczu. [Córka przyp.red.] powiedziała do mnie, czy wiesz, że osoby z demencją mogą być bardzo odwodnione? Odpowiedziałam, że nie wiedziałam, i zapytałam, skąd ty to wiesz" - zaczęła żona aktora.

Okazało się, że 9-letnia Evelyn poświęciła swój wolny czas między lekcjami w szkole, aby poświęcić się w poszukiwaniu informacji na temat choroby ojca. Po usłyszeniu ciekawostki opowiedzianej przez córkę Emma Heming zapewniła pociechę, że od teraz jej tata zawsze będzie miał przy sobie butelkę z wodą.

"Ona naprawdę jest córeczką tatusia, bo oboje uwielbiają dowiadywać się o przypadkowych faktach" - podsumowała Emma Heming.

Emma Heming
Żona Bruce'a Willisa o tym, jak pomogła mu córka
Emma Heming
Źródło: instagram @emmahemingwillis

Żona Bruce'a Willisa skomentowała jego relację z Demi Moore

Ponad 30 lat temu Bruce Willis i Demi Moore byli jedną z najbardziej znanych par w Hollywood. Pobrali się w 1987 roku i mieli razem trzy córki. Po 11 latach zdecydowali się rozstać, ale nadal utrzymują bardzo dobre relacje. Nie jest tajemnicą, że Demi Moore często odwiedza dom swojego byłego męża i jest w nim zawsze miło widziana.

Emma Heming, obecna żona Bruce'a Willisa, opublikowała na Instagramie zdjęcie przedstawiające jej męża i Demi Moore. Post był odpowiedzią na zdjęcie opublikowane przez fanów aktora. Okazało się, że żona gwiazdora sama kiedyś była fanką tej pary aktorów.

Emma Heming dodała fotografię z podziękowaniami dla Demi Moore za obecność na urodzinach Bruce'a Willisa. Wydaje się, że obecna i była żona aktora, mają dobre relacje i wzajemnie się wspierają.

"Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy świętować dziś z Tobą" -napisała.

Bruce'a Willisa i Demi Moore
Żona aktora udostępniła stare zdjęcie Bruce'a Willisa i Demi Moore
Bruce'a Willisa i Demi Moore
Źródło: Instagram @emmahemingwillis

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości