Żona Bruce'a Willisa skomentowała jego relacje z Demi Moore. Jej słowa zaskakują

Bruce Willis, Emma Heming
Żona Bruce'a Willisa skomentowała jego relacje z Demi Moore
Źródło: Getty Images
Bruce Willis, pomimo iż już od dawna nie jest w związku z Demi Moore, to nadal oboje pozostają w przyjacielskich relacjach. Żona gwiazdora wypowiedziała się na temat zażyłości aktora z byłą małżonką. Wyznanie Emmy Heming zaskakuje.

Bruce Willis jest amerykańskim aktorem. Urodził się 19 marca 1955 roku w Idar-Oberstein w Niemczech, jednak dorastał w USA. Zdobył sławę dzięki roli Johna McClane'a w serii filmów "Szklana Pułapka". Dzięki licznym filmowym rolom i otrzymanym za nie nagrodom aktor uważany jest obecnie za ikonę kina akcji. Obecnie głośno jest o życiu prywatnym aktora i jego walce o zdrowie. U aktora wykryto otępienie czołowo-skroniowe. Diagnoza pojawiła się rok po tym, gdy zdiagnozowano u niego afazję.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Kostiumy w serialu "Sekrety życia"
Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Emma Heming na temat relacji Bruce'a Willisa z byłą żoną

Ponad 30 lat temu Bruce Willis i Demi Moore tworzyli jeden z najgorętszych związków Hollywood. Gwiazdorska para pobrała się w 1987 roku. Wspomnieni tworzyli niezwykle zgrane małżeństwo, które doczekało się trzech córek. Niestety, po 11 latach ich uczucie się wypaliło i zdecydowali o rozstaniu. Pomimo rozwodu byli małżonkowie, nadal pozostają w niezwykle serdecznych relacjach, a aktorka często gości w domu byłego małżonka.

Emma Heming 4 kwietnia udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie przedstawiające Bruce'a Willisa z Demi Moore. Post był odpowiedzią na fotografię dodaną przez jedną z fanowskich stron aktora. Jak się okazało, obecna małżonka Bruce'a Willisa kiedyś sama była fanką pary aktorów.

Czarno-białą fotografię przedstawiającą zdjęcie byłych małżonków Emma Heming podpisała krótko. Żona aktora podziękowała Demi Moore za obecność na urodzinach Bruce Willisa. Widać, że była i obecna małżonka aktora świetnie się ze sobą dogadują i wzajemnie się wspierają.

"Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy świętować dziś z Tobą" - napisała.

Bruce'a Willisa i Demi Moore
Żona aktora udostępniła stare zdjęcie Bruce'a Willisa i Demi Moore
Bruce'a Willisa i Demi Moore
Źródło: Instagram @emmahemingwillis

Żona Bruce'a Willisa na temat diagnozy aktora

19 marca Bruce Willis skończył 68 lat. Z tego powodu w posiadłości, w której mieszka z rodziną zorganizowano urodziny. Nie zabrakło najbliższych aktora oraz byłej żony. Demi Moore przybyła na przyjęcie w towarzystwie córek. Widać było, że pomimo zakończonego małżeństwa nadal łączy ją z Brucem Willisem specjalna więź.

Emma Heming z okazji urodzin małżonka opublikowała w sieci wideo z chwytającymi za serce zdjęciami oraz filmami z aktualnego życia aktora. Żona gwiazdora przy okazji podzieliła się swoimi przemyśleniami w związku ze stanem zdrowia jej męża. Emma Heming nie ukrywa, że czuje smutek i rozpacz, jednak jest pełna determinacji, by wspierać swojego małżonka w walce z chorobą. Żona aktora podzieliła się rónież informacją, że często otrzymuje od internautów zapytania, jak sobie radzi.

"Dzisiaj są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu [...]. Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Nie mam wyboru. Chciałabym go mieć. Dodatkowo wychowuje dwójkę dzieci. Czasem w życiu jest taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale czuję smutek i rozpacz. Codziennie. Szczególnie dzisiaj, gdy są jego urodziny" - wyznała Emma Heming.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości