Pola Wiśniewska kiepsko znosi ciążę. "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Pola Wiśniewska

Pola i Michał Wiśniewscy spodziewają się dziecka. Gwiazdy podzieliły się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla żony lidera Ich Troje będzie to szósty poród. Ku jej zaskoczeniu, tym razem początki nie są dla niej łaskawe.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i zostawał ojcem. Dotychczas artysta doczekał się pięciorga dzieci. Na początku października Pola Wiśniewska poinformowała, że spodziewa się dziecka. To szósta ciąża kobiety, w tym druga z Michałem Wiśniewskim. W 2021 roku para doczekała się pierwszego syna - Falco Amadeusa.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola Wiśniewska o samopoczuciu w ciąży

Choć Michał Wiśniewski zapewniał, że początki ciąży są dla Poli Wiśniewskiej łaskawe, w ciągu tygodnia trochę się zmieniło. Żona lidera Ich Troje opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie najmłodszego członka rodziny. Jednak to nie podobizna Falco Amadeusa zwróciła uwagę internautów. Pod zdjęciem Pola Wiśniewska skreśliła kilka słów, w których streściła swoje aktualne samopoczucie. Okazuje się, że choć to kolejna ciąża, pierwsze jej tygodnie nie należą do najłatwiejszych. Czego Pola Wiśniewska się nie spodziewała?

"Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej" - napisała.

Pod postem pojawiły się liczne wpisy kobiet, które niedawno zostały mamami bądź spodziewają się dziecka. Pod jednym z komentarzy Pola Wiśniewska zdradziła, że jedynie podczas pierwszej ciąży czuła się dobrze.

"Gratuluję! Ja jedynie pierwszą ciążę znosiłam tak dobrze" - napisała.

Michał Wiśniewski o ciąży i samopoczuciu żony

Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny skontaktowaliśmy się z liderem Ich Troje, który zapewnił, że żona Pola Wiśniewska czuje się dobrze.

- Czuje się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy - zapewniał.

Jak się okazała, szósta ciąża partnerki była planowana, a cała rodzina z radością zaakceptowała informację o zbliżającym się przyjściu na świat kolejnego dziecka.

- Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha. Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża (śmiech) - dodał.

Historia miłości Poli i Michała Wiśniewskich to materiał na film! Jak się poznali? Okazuje się, że początkowo kobieta nie wiedziała, z kim ma do czynienia. Więcej przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości