Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko wycofała się z show-biznesu. Wyjaśniła, dlaczego

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Karolina Ferenstein-Kraśko wycofała się z show-biznesu

Karolina Ferenstein-Kraśko ma na swoim koncie debiut w programie rozrywkowym. Jednak życie w blasku fleszy najwyraźniej nie przypadło jej do gustu. Kobieta jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od rodzimego show-biznesu. Żona słynnego dziennikarza wyjaśniła, jakie były powody tej decyzji.

Karolina Ferenstein-Kraśko jest właścicielką stadniny koni, gdzie od wielu lat trenuje jeździectwo. Zostanie żoną popularnego dziennikarza oraz przyjaźń z takimi gwizdami jak Kinga Rusin, wiązało się jednak ze wzrostem popularności. W 2017 roku Karolina Ferenstein-Kraśko wzięła udział w programie "Agent-Gwiazdy", do czego rzekomo miała namówić ją przyjaciółka Kinga Rusin. Życie w blasku fleszy nie jest łatwe i żona Piotra Kraśki zdecydowała się zrezygnować z uczestnictwa w show-biznesowych imprezach. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Karolina Ferenstein-Kraśko zdradziła, dlaczego podjęła taki krok.

Karolina Ferenstein-Kraśko opowiedziała o powodach odejścia z show-biznesu

Żona Piotra Kraśki wycofała się i przestała pojawiać na czerwonym wywiadzie. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję. Okazało się, że w życiu stawia na coś zupełnie innego - choć wielki świat show-biznesu postrzega jako atrakcyjny:

"Fantastyczna jest przygoda z show-biznesem, fantastycznie jest się ocierać o ten świat, który daje energię, jest barwny, kolorowy, seksowny. Ale moje wartości w życiu wyglądają trochę inaczej. Jeśli coś robię, to chciałabym to robić naprawdę dobrze. Moja praca zawsze jest na pierwszym miejscu. A w show-biznesie nigdy nie jest się panem własnego czasu. Ja mam troje dzieci, mam firmę" - powiedziała.

Karolina Ferenstein-Kraśko musiała wybrać, co tak naprawdę sprawia jej satysfakcję i wejść w to w 100 procentach:

"Sportowo realizują się moje dzieci, a jeździectwo jest bardzo pracochłonnym sportem, więc musiałam podjąć jakąś decyzję i wybrać, co jest dla mnie najważniejsze. Myślę, że dobrze wybrałam, jestem w tym bardzo szczęśliwa i spełniona. Wszystko się świetnie rozwija, a przygodę z show-biznesem po prostu miewam i to mi odpowiada najbardziej' - dodała.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu" Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - historia miłości

Karolina Ferenstein jest drugą żoną dziennikarza Piotra Kraśki. Para poznała się w 2001 roku w stadninie, w której kobieta trenowała jazdę konną. Ich początki nie były łatwe - dziennikarz miał za sobą pierwszy rozwód. Ostatecznie nie zdołali oprzeć się uczuciu. W 2007 roku Karolina Ferenstein urodziła pierwszego syna i przeprowadziła się z partnerem do Waszyngtonu. Ślub pary odbył się zaledwie rok później w miejscu pierwszego spotkania - na łąkach w Gałkowie. Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko doczekali się trójki dzieci. Choć w 2013 roku media obiegła informacja o kryzysie, małżonkowie nigdy oficjalnie nie potwierdzili plotek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości