Ewelina Bator wspomina Żorę Korolyova: Dzisiaj uczę się patrzeć na siebie twoimi oczami

Ewelina Bator i Żora Korolyow
Ewelina Bator napisała walentynkową wiadomość do Żory Korolyowa
Źródło: mwmedia
Walentynki to dla wielu osób wyjątkowy i romantyczny dzień. Niestety, są wśród nas ci, którzy niedawno doświadczyli wielkiej straty. Ewelina Bator opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający wpis. "Dzisiaj uczę się patrzeć na siebie Twoimi oczami".

Żora Korolyov zmarł tuż przed świętami Bożego Narodzenia - 21 grudnia 2021 roku. Rodzina, przyjaciele i setki osób związanych z show-biznesem żegnały tancerza we wzruszających wpisach. Ewelina Bator, życiowa partnerka Żory Korolyova po raz kolejny odniosła się do ich wspólnego życia i uczucia, jakim się darzyli. 

Ewelina Bator wspomina Żorę Korolyova

Wpis Eweliny Bator z 21 grudnia na długo zostanie w naszej pamięci. Nikt nie spodziewał się informacji o nagłej śmierci młodego, wysportowanego mężczyzny. Życiowa partnerka Żory Korolyova z okazji święta zakochanych napisała krótką wiadomość do swojego ukochanego. 

"Staram się! Realizuję Nasz plan. Zrealizuję Nasze cele. I dzisiaj w głowie mam jedno. Nasz czas, nasze góry, połączone dusze i nadzieję. I taka myśl. Patrzysz w czyjeś oczy po raz pierwszy i wiesz, że to nie jest Wasze pierwsze spotkanie. Więc wiesz też, że nie mogło być ono ostatnim. Dobrego dnia zakochanych. Dzisiaj uczę się patrzeć na siebie Twoimi oczami" - napisała pod zdjęciem na Instagramie Ewelina Bator.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Źródło: co za tydzień

Żora Korolyov - śmierć

Przyczyna śmierci Żory Korolyova nie jest oficjalnie znana. Pierwsze doniesienia informowały o zapaleniu mięśnia sercowego, jednak nie zostały potwierdzone. Tuż po pogrzebie tancerza, Ewelina Bator opublikowała wzruszający post.

"Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z nami! Dziękuję Ci za siłę, którą mi dałeś! Do zobaczenia" - napisała pod czarno-białym zdjęciem, na którym zakochani spacerują po parku. 

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: instagram.com/ewelina.bator/

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości