Córka księcia Williama naśladuje jego gesty. Nagranie stało się hitem sieci

Księżniczka Charlotte to córka księcia Williama i księżnej Kate
Księżniczka Charlotte to córka księcia Williama i księżnej Kate
Źródło: Jane Barlow - WPA Pool/Getty Images
Dzieci księcia Williama i księżnej Kate dorastają na oczach fanów, którzy śledzą każdy ich krok. Na TikToku pojawił się niedawno filmik, na którym widać następcę brytyjskiego tronu z dwójką jego starszych pociech. Maluchy naśladowały swojego słynnego tatę, a serca internautów skradły szczególnie gesty księżniczki Charlotte.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza emocje nie tylko w granicach królestwa, ale także poza nimi. Fani "royalsów" od lat śledzą ich losy na wszelkie możliwe sposoby, a dzieci księcia Williama i księżnej Kate są ich prawdziwym oczkiem w głowie. Niedawno świat obiegły zdjęcia z platynowego jubileuszu Elżbiety II, podczas którego najmłodszy z rodzeństwa książę Louis skradł show, strojąc znudzone miny. Tym razem internauci wzięli pod lupę zachowanie księżniczki Charlotte i jej starszego brata, księcia George'a.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Księżniczka Charlotte zauroczyła fanów powtarzaniem gestów ojca

Nagranie, które pojawiło się na TikToku, zostało zrobione podczas jubileuszu królowej i uroczystości na zamku Cardiff. Wówczas jedna z osób wyciągnęła dłoń w stronę Williama. Chociaż według protokołu poddani nie mogą dotykać członków rodziny królewskiej, następca tronu uścisnął jej rękę. Wkrótce potem gest księcia został powtórzony przez jego najstarszego syna. Na końcu nagrania pojawia się także księżniczka Charlotte, która wyraźnie zawstydzona i z szerokim uśmiechem na twarzy również naśladuje ojca.

"Charlotte tak bardzo przypomina mi królową... Niesamowita";

"Charlotte jest taka dojrzała i tak poważnie traktuje swoją rolę w rodzinie królewskiej. Jest kolejną Anną. Wyrośnie na silną kobietę";

"Charlotte zdecydowanie myślała, że ominie ją uściśnięcie dłoni. Założę się, że była bardzo zaskoczona" - czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Książę William i księżna Kate doczekali sie trójki dzieci

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate to prawdziwe oczka w głowie fanów brytyjskiej monarchii. Pociechy książęcej pary są wychowywane na dużo luźniejszych zasadach, niż te, do których musieli się dopasować ich przodkowie. Pierwszy potomek książęcej pary, książę George, przyszedł na świat dwa lata po ich ślubie.

W 2015 księżna Kate urodziła córeczkę Charlotte. Warto podkreślić, że wokół dynastii Windsorów panuje przesąd, że każde królewskie małżeństwo z dwójką dzieci jest nieszczęśliwe. Prasa rozpisywała się, że księżna Kate za wszelką cenę chce powiększyć rodzinę, a fotoreporterzy przy każdej możliwej okazji wypatrywali rosnącego brzuszka. W końcu żona księcia Williama potwierdziła ciążę. W 2018 roku para przywitała na świecie drugiego syna, księcia Louisa.

Maluchy zajmują obecnie trzecie, czwarte i piąte miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Przed nimi są tylko ich ojciec oraz dziadek książę Karol. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jane Barlow - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości