Książę Harry ma żal do żony po wizycie w Wielkiej Brytanii. Co zrobiła Meghan Markle?

Książę Harry wściekły podczas jubileuszu królowej
Książę Harry wściekły podczas jubileuszu królowej
Źródło: Getty Images
Książę Harry nie może się pogodzić z kiepskim przebiegiem wizyty w Wielkiej Brytanii na platynowym jubileuszu królowej Elżbiety II. Według zagranicznych mediów ma żal nie tylko do rodziny królewskiej, ale także żony. Co takiego zrobiła Meghan Markle?

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II zakończył się 5 czerwca. Książę Harry wraz z małżonką i dziećmi przybyli do Wielkiej Brytanii na uroczystości, ale nie zostali nawet do ich końca. Wrócili do Kalifornii zaledwie po dwóch dniach. Podobno książę William i księżna Kate nawet nie poznali Lilibet.

Zagraniczne media wciąż podają nowe szczegóły na temat spotkania zwaśnionych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Ponoć książę Harry wciąż przeżywa to, w jaki sposób został przyjęty w ojczyźnie. Swoim zachowaniem miała rozczarować go także Meghan Markle

Książę Harry wściekły podczas jubileuszu królowej

Na trwające cztery dni uroczystości z okazji Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II do Londynu zjechało setki tysięcy ludzi z całego kraju. Książę Harry i Meghan Markle zawitali do Wielkiej Brytanii po raz drugi od czasu słynnego "Megxitu". Tym razem zabrali też dzieci. Wizyta nie przebiegła jednak po myśli zbuntowanej pary. W Brytyjczykach budzą oni tak złe emocje, że zostali wybuczani na jubileuszu.

Książę Harry i Meghan Markle zostali wybuczani na jubileuszu
Książę Harry i Meghan Markle zostali wybuczani na jubileuszu
Źródło: WireImage/Getty Images

Po minie Harry’ego i jego zachowaniu widać było, że także relacje rodzinne nie układają się najlepiej. Książę chodził ze spuszczoną głową, smutny, a nawet wściekły. Królewska biografka Angela Levin tak opisała zachowanie Harry'ego.

"To, co naprawdę się wyróżniało tego dnia, to gniew Harry'ego. On nosi emocje na twarzy. Wyglądał na absolutnie wściekłego. Mógł mieć wówczas wiele odczuć. Może doszło do niego po raz kolejny, z czego zrezygnował. Jest autodestrukcyjny i może żałować tego, co stracił" - wyjaśniła w rozmowie z "The Sun".

Książę Harry chodził smutny podczas jubileuszu królowej
Książę Harry chodził smutny podczas jubileuszu królowej
Źródło: Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle uczestniczyli publicznie tylko w jednym z jubileuszowych wydarzeń - nabożeństwie dziękczynnym w katedrze św. Pawła. Siedzieli w drugim rzędzie po przeciwnej stronie od księżnej Kate i księcia Williama. Pary się nie przywitały ani nie wymieniły kontaktu wzrokowego. Książę Harry próbował robić dobrą minę do złej gry, ale widać było, że bardzo przeżywa oschłość ze strony brata, z którym był wcześniej bardzo zżyty. Do tego, jak donoszą media, nie pasowało mu też zachowanie Meghan Markle.

Książę Harry z wściekłą miną podczas jubileuszu królowej
Książę Harry z wściekłą miną podczas jubileuszu królowej
Źródło: Getty Images
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Książę Harry rozczarowany zachowaniem Meghan Markle

Informator magazynu "Woman's Day" twierdzi, że książę Harry trudno przyjął swoją aktualną pozycję w rodzinie i spodziewał się nieco innego przyjęcia. Okazało się, że obecnie zajmuje bardzo niskie miejsce w królewskiej hierarchii.

Co więcej, jednym z głównych tematów kłótni z rodziną królewską była kwestia królewskiej ochrony, której nie chciano mu przydzielić. Wnioskując o nią, musiał udowodnić, że zasługuje na nią ze względu na ryzyko niebezpiecznych sytuacji. Tymczasem podczas parady "Trooping the Colour" Meghan Markle otworzyła okno samochodu prowadzonego przez szofera. Uśmiechała się i machała do zebranych ludzi jak gdyby nigdy nic. Harry'emu nie spodobało się jej nieodpowiedzialne zachowanie. Podważyła nim zdanie męża.

Książę Harry wściekły na Meghan Markle podczas jubileuszu królowej
Książę Harry wściekły na Meghan Markle podczas jubileuszu królowej
Źródło: Getty Images

Powrót księcia Harry'ego i Meghan Markle do Kalifornii przelał czarę goryczy

Książę Harry poczuł się też urażony artykułem w gazecie "Santa Barbara News-Press". Po powrocie pary do Kalifornii w piśmie ukazał się tekst autorstwa dziennikarza Roberta Eringera. Autor bezlitośnie podsumował wizytę pary w Wielkiej Brytanii:

"Brytyjska rodzina królewska jest bardziej popularna niż kiedykolwiek i bardzo się rozwinęła, mimo wysiłków Meghan i Harry'ego, którzy próbowali zniszczyć ich wizerunek, piorąc brudy rodziny w programie Oprah Winfrey. Nowy przydomek księcia mógłby równie dobrze brzmieć 'Harry z drugiego rzędu', biorąc pod uwagę układ miejsc siedzących w kościele św. Pawła" - napisał.

Ponoć książę Harry cały czas bardzo mocno przeżywa sytuację, która miała miejsce w Londynie oraz to, co działo się po powrocie do Kalifornii. Wraz z Meghan Markle byli pewni, że w Santa Barbara zostaną powitani z otwartymi ramionami, co załagodzi trochę ich ból po wizycie w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: Plotek, "Woman's Day", "Santa Barbara News-Press"

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości