Katarzyna Bosacka o załamaniu po rozwodzie. "Nawet śmierć taty mnie tak nie rozwaliła"

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA
Rozwód po 26 latach małżeństwa był wielkim ciosem dla Katarzyny Bosackiej. Swoje doświadczenia i walkę z konsekwencjami tego trudnego momentu w życiu gwiazda opisała w jednym z ostatnich wywiadów. Co powiedziała?

Katarzyna Bosacka, rozpoczęła swoją działalność jako dziennikarką pod koniec lat 90. Pracowała w renomowanych gazetach, takich jak "Gazeta Wyborcza" i "Wysokie Obcasy". Obecnie prowadzi swój kanał na YouTube - "EkoBosacka", gdzie promuje styl życia zgodny z ekologią. Gwiazda jest współtwórczynią i prowadzącą wielu popularnych programów telewizyjnych, takich jak między innymi: "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Jacy rodzice, takie dzieci? 15. Zuzanna Bernat o hejcie, aktorstwie i relacji z mamą Beatą Kawką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka o rozwodzie

Katarzyna Bosacka w jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieliła Katarzynie Biały z magazynu "Twój Styl", opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z rozstaniem z mężem, posłem Marcinem Bosackim. Para była małżeństwem przez 26 lat, a w sierpniu 2023 roku mężczyzna niespodziewanie poinformował żonę, że odchodzi do innej kobiety.

Katarzyna Bosacka wyznała, że konsekwencje rozwodu bardzo się na niej odcisnęły. Gwiazda zdradziła, że przeżywała smutek, rozpacz i złość i było to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu.

"Rozwód to jest jedno z najgorszych doświadczeń w życiu człowieka. Nawet śmierć taty nie rozwaliła mnie tak, jak to niespodziewane odejście. Zaczęłam chodzić na długie spacery, robiłam po 10, nawet 12 kilometrów dziennie. Musiałam wychodzić smutek, rozpacz, złość. Wiem, że żal po stracie ma etapy i nie można ominąć żadnego. Psychiatra uczciwie powiedział, że to może potrwać nawet dwa lata" - powiedziała.

Katarzyna Bosacka zdradziła także, iż rozwód odbił się na jej wierze w ludzi.

"Zachwiała mi się wiara w ludzi. Zwątpiłam też w swoją atrakcyjność, także intelektualną. To trudne dla kobiety, bo bardzo podważa poczucie wartości" – stwierdziła.

Na całe szczęście dziennikarka ciężkie chwile ma już za sobą, a przeżyte doświadczenie sprawiło, że czuje się silniejsza.

"Dziś jestem silniejsza, wyszłam z dołka i przestałam w nim kopać" -wyznała.

Katarzyna Bosacka wzięła rozwód w 34 minuty

Katarzyna Bosacka związana była od lat 90. z Marcinem Bosackim, znanym dziennikarzem i dyplomatą, który pełnił między innymi funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasadora RP w Kanadzie. Para wzięła ślub w 1997 roku i doczekała się czwórki dzieci.: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniego Franciszka. 

Niestety, w sierpniu 2023 roku pojawiły się informacje o możliwym rozpadzie ich małżeństwa. Marcin Bosacki w przesłanym do serwisu Pudelek oświadczeniu odmówił komentarza w tej sprawie.

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez "Fakt" sąd ustalił datę rozprawy rozwodowej Bosackich na 18 marca 2024 roku. Jak donosi gazeta, byli już małżonkowie na miejsce przybyli razem z trzema świadkami. Ciekawostką jest, że cała rozprawa rozwodowa między parą trwała zaledwie 34 minuty.

Katarzyna i Marcin Bosaccy
Katarzyna i Marcin Bosaccy
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości