To on ma wcielić się w nowego Jamesa Bonda. Urodą zniewala jak poprzednicy

Kto będzie nowym Jamesem Bondem
Kto będzie nowym Jamesem Bondem
Źródło: Getty Images / Instagram
Wybór nowego Jamesa Bonda zawsze jest momentem pełnym ekscytacji dla fanów kultowej serii. Po 15 latach gry Daniela Craiga media spekulują na temat jego następcy. Wśród wymienianych kandydatów są Henry Cavill oraz Idris Elba. Teraz wiadomo, że propozycję od producenta otrzymał ktoś inny...

Seria o Jamesie Bondzie to popularne filmy szpiegowskie, których głównym bohaterem jest fikcyjny brytyjski agent 007., Pierwszy film o przygodach słynnego bohatera został wydany w 1962 roku. Od tego czasu powstało wiele innych produkcji, a sama seria pomimo upływu lat wciąż ma rzeszę oddanych fanów a przy tym ciekawi kolejne pokolenia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aaron Taylor-Johnson nowym Bondem?

Zmiana głównego aktora filmów o przygodach Jamesa Bonda jest dla fanów produkcji zarówno powodem do niepokoju, jak i ekscytacji. Media od dawna spekulują, kto wcieli się w rolę agenta 007 po Danielu Craigu, który aż przez 15 lat wcielał się swoją rolę.

W zagranicznych mediach aktualnie niezwykle popularne są ostatnio są plotki, że to Aaron Taylor-Johnson, znany z roli w filmach "Kick-Ass" oraz "Bullet Train" ma być nowym Jamesem Bondem. Informacje te nie zostały jednak w żaden sposób oficjalnie potwierdzone. Jak podają media oferta nowej pracy została już aktorowi przedstawiona, a producent filmów o Jamesie Bondzie, Eon Productions oczekuje na odpowiedź.

Produkcja nowego filmu o przygodach legendarnego agenta miała rozpocząć się jeszcze w ubiegłym roku, jednak strajki w Hollywood spowodowały opóźnienia. Warto dodać, że Aaron Taylor-Johnson nie jest jedynym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Wśród potencjalnych następców Daniela Craiga wymieniani są również inni znani aktorzy, tak jak Henry Cavill czy Idris Elba 

Aaron Taylor-Johnson będzie nowym Jamesem Bondem?
Aaron Taylor-Johnson będzie nowym Jamesem Bondem?
Źródło: Instagram / Getty Images

Liam Nesson zrezygnował z roli Jamesa Bonda ze względu na żonę

Liam Neeson niedawno był zaangażowany w promocję swojego najnowszego filmu "Marlowe". Przy okazji promocji produkcji gwiazdor udzielił wywiadu dla "Rolling Stone". Podczas rozmowy aktor wyznał, że miał szansę zostać Jamesem Bondem w filmie "GoldenEye" z lat 90. Ostatecznie zrezygnował z tej propozycji na skutek ultimatum, które postawiła mu wówczas jego żona Natasha Richardson.

"Dopiero co wyszła Lista Schindlera i Barbara Broccoli dzwoniła do mnie kilka razy, zapytać, czy jestem może zainteresowany tą rolą. Oczywiście odpowiedziałem, że owszem, jestem zainteresowany. Wówczas moja kochana żona, niech spoczywa w pokoju, powiedziała "jeśli zagrasz Jamesa Bonda, nie będziemy małżeństwem". Dała mi więc ultimatum w związku z Jamesem Bondem. Mówiła poważnie!" - powiedział w rozmowie z magazynem.

Liam Nesson przed laty otrzymał propozycję zagrania agenta 007
Liam Nesson przed laty otrzymał propozycję zagrania agenta 007
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości