Programy

Hania z "HP" szczerze o kulisach ostatniej Pandory i sojuszu. "Zrodził się plan" [TYLKO W CZT]

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Hanna Balcerzak z HP

"Hotel Paradise" z każdym odcinkiem coraz bardziej zaskakuje widzów. Wraz z Pandorą, oczy widzów skierowały się na Hanię i jej relację z Mikołajem. On dzieli bowiem sypialnię z Anastazją, a ona - z nowym uczestnikiem, Dawidem. Ta roszada w najmocniejszej panamskiej parze sprawiła, że niektórzy uczestnicy zaczęli doszukiwać się nowych intryg. Tylko nam Hania Balcerzak zdradziła, jak czuła się w ogniu pytań.

Hania Balcerzak to jedna z pierwszych mieszkanek panamskiego raju. Niemal natychmiast zawładnęła sercem Mikołaja, parując się z nim już pierwszego dnia. Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" sprawiły jednak, że widzowie doszukują się możliwości rozłamu tej pary. Hania Balcerzak opowiedziała nam o tym, co naprawdę wydarzyło się w rajskim programie. 

"Hotel Paradise 6". Hania odpiera krytykę z Pandory

Nowy tydzień w "Hotelu Paradise" przyniósł aż troje nowych uczestników. Camilla, Dawid oraz David wkroczyli do panamskiego raju pewnie i bez ogródek zaczęli korzystać z przywilejów singli. Dawid nie ukrywał, że to właśnie Hania najbardziej zawróciła mu w głowie i wybrał ją na towarzyszkę w dzieleniu sypialni. Według niektórych decyzja ta została podjęta przez zmanipulowanie. Tylko nam Hania powiedziała, jak to wyglądało z jej perspektywy.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

- Na początku w mojej głowie zrodził się plan i walka o przetrwanie. Byłam singielką, Miki był w parze z Anastazją, a dodatkowo Carma weszła jako nowa uczestniczka. Opowiedziałam Mikiemu mój plan, żeby nie był zaskoczony w razie niewygodnych pytań na Pandorze. Jeżeli chodzi o Dawida, jest naprawdę przystojnym chłopakiem, ale tak jak wspominałam, był za niski. Jeżeli chodzi o to, czy byłam fair wobec Dawida, to wydaje mi się, że rozmowa w sypialni dała mu jasno do zrozumienia, że chcę wrócić do Mikiego - powiedziała. 

"Hotel Paradise 6". Burzliwa puszka Pandory 

Jak co środę, widzowie i fani "Hotelu Paradise" mogli zobaczyć jeden z najtrudniejszych momentów programu z całego tygodnia - puszkę Pandory. Tym razem większość pytań była skierowana do Hani i jej szczerości wobec relacji z Mikołajem. 

- Jak się czułam? Na pewno zawiedziona i zdziwiona, ponieważ o tym wiedziały moje 2 najbliższe hotelowe przyjaciółki. Uważam, że moje zachowanie mogło wprowadzić w błąd Dawida, ale tak jak napisałam wyżej, wszystko sprostowałam wieczorem, nie byłam zamknięta na żadną przyjacielską relację - wyznała nam Hania Balcerzak.

"Hotel Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości