Jarosław Bieniuk o ostatnich godzinach życia Anny Przybylskiej. "Ten krzyż będę dźwigać aż do mojej śmierci"

Jarosław Bieniuk o ostatnich godzinach życia Anny Przybylskiej
Jarosław Bieniuk o ostatnich godzinach życia Anny Przybylskiej
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk nagrywał ważne chwile z życia swojej rodziny. W prywatnym archiwum ma mnóstwo filmów, na których uwiecznił Annę Przybylską. Przestał nagrywać, gdy jego ukochana zachorowała. Jednak wspomnienia wciąż do niego wracają. Gdy aktorka umierała, on czuwał przy jej łóżku.

Anna Przybylska walczyła z rakiem trzustki. W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza w gdańskiej klinice. Leczyła się również w Szwajcarii. Niestety przegrała nierówną walkę z chorobą. Zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Aktorka osierociła trójkę dzieci.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach życia Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk udostępnił sporo prywatnych nagrań twórcom filmu o Annie Przybylskiej. Piłkarz zdradził, że rejestrował tylko te dobre chwile. Przestał kręcić rodzinne życie, gdy aktorka zachorowała. Mężczyzna był przy niej do końca.

"A potem, kiedy przychodzi choroba i śmierć, już tego nie filmowałem. To i tak zostaje w człowieku do końca jego życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci. Nie można skasować z pamięci jak z komputera tych ostatnich godzin, gdy odchodziła, a ja trzymałem ją za rękę. Wszystko do mnie wraca, na szczęście już rzadziej. Byliśmy ze sobą 13 lat, więc mieliśmy mnóstwo przeżyć, mnóstwo wspomnień zostało. I to chcę pamiętać. To nie jest tak, że się zapomina i że czas zabliźnia rany. Oczywiście, trochę leczy i rzadziej myśli się o tym, że odeszła, ale sceny z naszej codzienności przychodzą do mnie w różnych momentach" - czytamy w "Vivie".

Anna Przybylska nie była żoną Jarosława Bieniuka. Raz wyszła za mąż

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska nie byli małżeństwem, ale uznawali siebie za męża i żonę. Doczekali się trójki dzieci. W 2002 roku urodziła się ich córka Oliwia, cztery lata później syn Szymon, a w 2011 roku Jan.

"Byliśmy z Anią podobni do siebie. Takie same gaduły, wesołki. I nasze dzieci są do nas obojga podobne. Często zadaję sobie pytanie, czy bylibyśmy razem do końca, do starości. Wierzę, że tak. Zresztą w filmie mówimy o tym, że wprowadzamy się do domu w Gdyni i będziemy tam razem wychowywać nasze wnuki. Ale będę musiał je wychować sam…" - wyznał.

Anna Przybylska przed poznaniem Jarosława Bieniuka była w związku z tenisistą Dominikiem Zygrą. Wyszła za niego w 2000 roku. Ich małżeństwo trwało tylko rok. Według Małgorzaty Rudowskiej, menedżerki aktorki, powodem rozpadu związku była ingerencja męża w karierę gwiazdy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości