Pamela Anderson zdradziła, dlaczego zrezygnowała z makijażu. Powód jest zaskakujący

Pamela Anderson
Pamela Anderson
Źródło: Getty Images
Pamela Anderson udzieliła niedawno nowego wywiadu, w trakcie którego opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się zrezygnować z makijażu. Gwiazda dała do zrozumienia, że chce się odciąć o wizerunku, który strwożyła lata temu.

Pamela Anderson to kanadyjsko-amerykańska aktorka, modelka i aktywistka na rzecz praw zwierząt. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki roli w popularnym serialu telewizyjnym "Słoneczny patrol". Wielokrotnie pojawiała się także na łamach magazynu "Playboy". Jest znaną aktywistką organizacji PETA, walczącą o prawa zwierząt.

Reszta artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Martyna Wojciechowska o upływie czasu i lęku przed starością. "Ja się dopiero rozkręcam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pamela Anderson o powodach rezygnacji z makijażu

Pamela Anderson przez lata była kojarzona z mocnym makijażem, który był nieodłącznym elementem jej wizerunku. Gwiazda zapisała się w świadomości wielu jako symbol seksu lat 90. W tym przekonaniu swoich fanów systematycznie utwierdzała, występując na licznych okładkach magazynu "Playboy". Aktorka jakiś czas temu jednak zmieniła swój wizerunek, całkowicie rezygnując z wizyt w gabinetach kosmetycznych, a nawet makijażu.

Pamela Anderson udzieliła niedawno wywiadu "The Daily Telegraph", w trakcie którego opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się zrezygnować z makijażu. Gwiazda wyznała, że chciała pokazać swoje prawdziwe ja. Zauważyła, że z biegiem lat przestała się przejmować tym, co myślą o niej inni, co było dla niej bardzo wyzwalające.

"Chciałam, żeby to było prawdziwe. Nie chciałam, żeby wszystko było oświetlone i wymyślone. Potrzebowałam po prostu być sobą, ta część mnie krzyczała, żeby się wydostać. Poczułam, że naprawdę muszę podzielić się tym, kim byłam, kim jestem. To było niezwykle wyzwalające" - wyznała.

Przy okazji Pamela Anderson opowiedziała o Tygodniu Mody w Paryżu, gdzie pierwszy raz zaprezentowała swój nowy wizerunek.

"Kiedy pojechałam na Tydzień Mody w Paryżu, zdecydowałam się nie malować i naprawdę poczułam się jak ta pięcioletnia dziewczynka z Ladysmith, tylko w ubraniach Victorii Beckham [...] Czułam się taka wolna. To nie miał być manifest, nie walczyłam w ten sposób o pokój na świecie, nie wiedziałam nawet, czy ktoś w ogóle zwróci na to uwagę. Nie siedzę w fotelu do makijażu przez trzy godziny. Spojrzałam w lustro i powiedziałam do siebie: "Masz prawie 60 lat, jest dobrze, po prostu ciesz się Paryżem, a nie graj w tę grę" - wyznała.

Pamela Anderson zaskoczyła na Paris Fashion Weeku

Pamela Anderson zdecydowała się na naturalny wygląd podczas Paris Fashion Week, zrezygnowała z makijażu. Jej decyzja została uznana za odważny krok i bunt. Niektórzy twierdzą, że może przyczynić się do powrotu trendu naturalności.

Jej obecność na pokazach ulubionych projektantów przyciągnęła uwagę fotoreporterów, a zdjęcia szybko dotarły do internetu, gdzie spotkały się z pozytywnym odbiorem zarówno ze strony fanów aktorki, jak i innych gwiazd.

"Rewolucja naturalnego piękna oficjalnie się rozpoczęła! Pamela Anderson w środku tygodnia mody, mimo wielu nacisków i narzuconych postaw, pojawiła się i zajęła swoje miejsce przy stole bez makijażu na twarzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego aktu odwagi i buntu" - napisała w poście na Instagramie Jamie Lee Curtis, zdobywczyni Oscara.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości