Ryan Reynolds zdecydował się na trudne wyznanie. Zmaga się z poważnymi problemami

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Źródło: Getty Images North America
Ryan Reynolds podzielił się osobistymi trudnościami. Okazuje się, że aktor znany z wyjątkowego poczucia humoru i komediowych roli, boryka się z trudnościami na tle psychicznym. Teraz został doceniony podczas gali Revels & Revelations, zorganizowanej przez fundację Bring Change to Mind, która pod przewodnictwem Glenn Close działa na rzecz zdrowia psychicznego.

Ryan Reynolds poruszył szalenie ważny temat. Aktor zdecydował się podzielić swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z własnym zdrowiem psychicznym. Gwiazdor komediowy przyznał, że w jego życiu nie zawsze jest wyłącznie wesoło.

Dalsza część artykułu po materiałem wideo.

Wywiad z Jaredem Leto o podejściu do muzyki

Ryan Reynolds opowiedział o problemach psychicznych

Przed galą Revels & Revelations, jeszcze na czerwonym dywanie Ryan Reynolds udzielił wywiadu, w którym podzielił się własnymi doświadczeniami związanymi ze zdrowiem psychicznym. Gwiazdor zdradził, że czasem czuje, jakby miał tracić kontrolę nad myślami i emocjami.

"Nie zawsze jest wspaniale, szczerze mówiąc" - odpowiedział na pytanie o to, jak utrzymuje równowagę psychiczną. "Oczywiście mam swoje własne małe rytuały i te różne rzeczy, które pomagają mi zachować równowagę i nie pozwolić umysłowi wypaść z kontroli" - podsumował.

Aktor przyznał, że od czasu do czasu, szczególnie w trudniejszych momentach, miewa problemy z gonitwą myśli. Wie już jednak, że są odpowiednie narzędzia, którymi może sobie radzić. Ryan Reynolds stawia na medytację i skupienie na sobie.

Glenn Close działa na rzecz zdrowia psychicznego

Bring Change to Mind to organizacja powołana i prowadzona między innymi przez aktorkę Glenn Close. Jej misja polega na przeciwdziałaniu stygmatyzacji i dyskryminacji osób chorych psychicznie, opartej na współpracy z najlepszymi naukowcami i ludźmi o szerokim gronie odbiorców. Wszystko to, by naprawdę zmieniać życie nastolatków, ale i dorosłych.

"Cieszę się na spektakularny wieczór i jestem wdzięczna za hojność moich kolegów artystów, którzy się zebrali, aby uhonorować Ryana Reynoldsa i zainspirować to, co mam nadzieję, że będzie rekordowy wieczór, aby wspierać i tworzyć kluby Bring Change to Mind w całym kraju" - powiedziała Glenn Close w oświadczeniu przed galą organizacji.

Podczas wydarzenia odbyły się specjalne występy Reby McEntire i Amy Schumer, a także Jake Wesley Rogers, Jayli Wolf i Wayne Brady. Zlicytowano też wycieczkę po ogrodzie i obiad u gwiazdy programów kulinarnych, Iny Garten, oraz gitarę podpisaną przez przyjaciółkę Ryana Reynoldsa, Taylor Swift.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości