To on dostał złoty bilet w "Top Model". Poznajcie Tadeusza z Warszawy

"Top Model". Tadeusz Mikołajczak zdobył złoty bilet
"Top Model". Tadeusz Mikołajczak zdobył złoty bilet
Źródło: Player
Złoty bilet "Top Model" to przepustka z castingu wprost do domu modelek i modeli, dlatego radość z jego otrzymania jest zazwyczaj ogromna. W 12. sezonie, na antenie TVN od września 2023 r., była ona tym większa, że jurorzy zdecydowali się przekazać cenny bilet nie przyszłej modelce, a modelowi. Szczęśliwcem okazał się 25-letni Tadeusz Mikołajczak z Warszawy.

Bootcamp to etap, który napawa obawą wielu uczestników programu "Top Model". To właśnie tam następuje wstępna weryfikacja predyspozycji przyszłych modeli i modelek oraz eliminacja pierwszych kandydatów z dalszej walki. Jednak do domu modelek można dostać się bezpośrednio z castingu – wystarczy tylko oczarować jury i zdobyć złoty bilet...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TYSZKA_TOPMODEL
Marcin Tyszka o kulisach "Top Model" i relacji z Joanną Krupą. Musieli się dotrzeć
Marcin Tyszka wspomina początki pracy na planie "Top Model" oraz zdradza, że potrzebował trochę czasu, by dotrzeć się z Joanną Krupą. Co stało im wtedy na przeszkodzie? Juror "Top Model" opowiedział o kulisach programu.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Złoty bilet w 12. edycji "Top Model" – Tadeusz Mikołajczak

W 12. sezonie "Top Model" serca jurorów skradł Tadeusz Mikołajczak i to on otrzymał złoty bilet. Co więcej, przejdzie do historii programu jako pierwszy mężczyzna, któremu udała się ta sztuka. 25-latek z Warszawy ujął jurorów atletycznym ciałem, pewnością siebie, pogodnym usposobieniem oraz fotogenicznością.

Joanna Krupa była wprost zachwycona młodym uczestnikiem show. Stwierdziła, że jest perfekcyjny – przepiękny, przystojny, pozytywny, otwarty na zmiany. Zwróciła też uwagę na urocze piegi uczestnika, ale zdecydowanie nie przypadły jej do gustu jego bujne wąsy. Zapowiedziała, że jeśli przejdzie dalej, będzie musiał je zgolić. Całą tę scenę oraz poszczególne odcinki 12. sezonu "TM" można obejrzeć na platformie VOD Player.

Co wiemy o pierwszym w historii "Top Model" męskim zdobywcy złotego biletu? Na co dzień Tadeusz Mikołajczak pracuje jako trener personalny oraz menedżer siłowni. Pasjonuje się też muzyką i próbuje swoich sił jako producent muzyczny. Podczas castingu za kulisami dopingowała go jego dziewczyna.

Złoty bilet – poprzednie edycje. Jak poszło innym uczestnikom?

Historia złotego biletu sięga ósmej edycji programu. Jako pierwsza otrzymała go Klaudia El Dursi, która po przygodzie w "Top Model" realizuje się jako prowadząca randkowe show "Hotel Paradise" na antenie TVN7. W kolejnych sezonach do grupy osób wyróżnionych złotym biletem dołączyły Weronika Kaniewska (trzecie miejsce w dziewiątej edycji), Weronika Zoń (szósta lokata w 10. edycji) oraz Aleksandra Helis (siódma w edycji 11.).

"Top Model" – droga do gwiazd

Czy Tadeusz zagości w programie na dłużej? Czy wykorzysta swoją szansę? Przekonamy się o tym już wkrótce. "Top Model" otworzył drzwi do kariery – niekoniecznie w modelingu, ale w szeroko rozumianym show-biznesie – bardzo wielu uczestnikom. O sile tego formatu przekonali się m.in. Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh, Marcela Leszczak, Kasia Szklarczyk, Karolina Pisarek, Anna Markowska, Klaudia Nieścior czy właśnie Klaudia El Dursi. Dzięki programowi wzrosła również rozpoznawalność jurorów programu – Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego, a także Michała Piróga, który w programie pełni funkcję jednego z prowadzących.

Czytaj też:

Autor: Dominika Reszke

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości