Wspaniała wiadomość dla fanów "Na Wspólnej". Do serialu wraca jedna z największych gwiazd

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej"
Gwiazdy serialu "Na Wspólnej"
Źródło: MWMEDIA
Serial "Na Wspólnej" od ponad 20 lat gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy oddanych fanów. Przez lata produkcji zagrały w niej ogromne gwiazdy, które znamy z pierwszych stron gazet. Teraz jedna z ulubionych postaci widzów, w którą wcielała się znana aktorka, powróci w nowych odcinkach. O kogo chodzi?

Serial "Na Wspólnej" jest obecny na kanale TVN od 27 stycznia 2003 roku. W produkcji tej występuje wiele znanych gwiazd, a postacie, w które się wcielają, zdobyły uznanie widzów. W obsadzie serialu można znaleźć takich aktorów jak: Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_22
20 lat serialu "Na Wspólnej"
20 lat serialu "Na Wspólnej"

Małgorzata Socha powraca do "Na Wspólnej"

Niewątpliwie jedną z najbardziej radosnych wiadomości dla fanów serialu "Na Wspólnej" będzie powrót jednej z ulubionych postaci - Zuzanny Hoffer, w którą przez lata wcielała się Małgorzata Socha. Aktorka grała w kultowej produkcji od 2007 roku, jednak pod koniec 2022 r. zaskoczyła wszystkich decyzją o odejściu z serialu.

Małgorzata Socha w niedawnym wywiadzie zapewnia, że jej powrót do produkcji jest związany z tym, że Zuzanna Hoffer będzie musiała pewne sprawy wyjaśnić... Aktorka wspólnie z ekipą pracuje już nad kolejnymi odcinkami "Na Wspólnej". Jak wyjawiła gwiazda, jej postać niedługo powróci na ekrany.

"[...] Wrócę do 'Na Wspólnej', żeby poukładać niedomknięte sprawy, powyjaśniać. Nie mogę nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że stanie się to bliżej wiosny" - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Powrót Małgorzaty Sochy to nie tylko radosna wiadomość dla fanów aktorki, ale także dla całej załogi i obsady "Na Wspólnej", z którymi gwiazda jest mocno zżyta. Nie było to z pewnością bez znaczenia, gdy podejmowała decyzję o powrocie.

Katarzyna Chorzępa o granu scen intymnych w "Na Wspólnej" 

Katarzyna Chorzępa to polska aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli Elizy Cieleckiej w serialu "Na Wspólnej". W wywiadzie z Norbertem Żyłą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim doświadczeniu z graniem scen intymnych w tej produkcji. Aktorka przyznała, że jedna z nich, podczas której towarzyszył jej Jarek, była dla niej dużym wyzwaniem.

Konieczność rozbierania się przed kamerą była dla gwiazdy niewątpliwie krępującym doświadczeniem. Musiała zapomnieć o obecności całej ekipy na planie, jednocześnie skupiając się na tym, aby dobrze wypaść.

- To była scena mojego "pierwszego razu" z serialowym Jarkiem. Konieczność rozbierania się przed kamerą była dla mnie nowym doświadczeniem i niezwykle stresującym. Z jednej strony musiałam zapomnieć o obecności całej ekipy, z drugiej zaś — skupić się na grze aktorskiej - powiedziała Katarzyna Chorzępa.

Przeczytaj całość: Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej", kompleksach i życiu prywatnym [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości