Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej", kompleksach i życiu prywatnym [TYLKO U NAS]

Katarzyna Chorzępa
Katarzyna Chorzępa
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Chorzępa w szczerym wywiadzie z Norbertem Żyłą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o roli Elizy Cieleckiej w serialu "Na Wspólnej". Zdradziła sekrety z planu oraz wyjawiła, jakie czekały ją wyzwania. Czy ma kogoś bliskiego? Jak poradziła sobie z kompleksami? Czy mylą ją z odgrywaną postacią?

Katarzyna Chorzępa to polska aktorka. Zdobyła popularność dzięki roli Elizy Cieleckiej w serialu "Na Wspólnej", którą szybko polubili widzowie produkcji. Pochodzącą z Rzeszowa gwiazdę możemy podziwiać także na scenach teatrów "Kwadrat" i krakowskiego teatru "Variete".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

20 lat serialu "Na Wspólnej"
20 lat serialu "Na Wspólnej"

Katarzyna Chorzępa o "Na Wspólnej"

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Katarzyno, od lat wcielasz się w rolę Elizy w uwielbianym przez widzów TVN serialu "Na Wspólnej". Czy odnajdujesz w tej postaci cechy swojego charakteru?

Katarzyna Chorzępa: Wcielając się w rolę Elizy przez tak długi czas, z pewnością mogę stwierdzić, że jest w niej wiele moich cech...

Jakie były dla ciebie największe wyzwania podczas grania w produkcji?

To była scena mojego "pierwszego razu" z serialowym Jarkiem. Konieczność rozbierania się przed kamerą była dla mnie nowym doświadczeniem i niezwykle stresującym. Z jednej strony musiałam zapomnieć o obecności całej ekipy, z drugiej zaś — skupić się na grze aktorskiej.

Czy masz jakieś szczególne rytuały, które pomagają ci przygotować się do roli?

To są to moje osobiste metody i nawyki, które traktuję jako sprawę bardzo intymną i niechętnie o nich mówię.

Jedną z twoich pasji jest aktorstwo. Masz na swoim koncie liczne teatralne role. Czy dzisiaj jesteś w stu procentach pewna, że aktorstwo jest drogą, którą chcesz podążać?

Aktorstwo zawsze było dla mnie najważniejsze, natomiast teraz jest tylko jednym z aspektów mojego życia. Niemniej jednak nadal kocham to, co robię.

Katarzyna Chorzępa o życiu prywatnym

Kiedy nie jesteś na planie, jakie są twoje hobby i pasje?

Cenię sobie spędzanie czasu w miejscach, które kocham, z ludźmi, którzy są mi bliscy. Cenię sobie również chwile spędzone w samotności, w ciszy i spokoju.

Kiedyś wyznałaś, że w nastoletnim wieku zmagałaś się z kompleksami. Co ci pomogło je pokonać?

Przede wszystkim czas, który niesie ze sobą mądrość.

Czy udaje ci się utrzymać równowagę pomiędzy karierą a życiem osobistym?

Tak, jak na razie tak.

Zdradzisz nam, czy masz w swoim życiu bliską sercu osobę, dzięki której czujesz się szczęśliwa?

Jest w moim życiu kilka osób, które są mi bliskie i z którymi czuję się szczęśliwa, ale jeśli pytasz, czy mam partnera, męża czy chłopaka, to nie. Aktualnie mam kota i moja kotka Rysia jest na piedestale mego serca.

Jak radzisz sobie z presją związaną z byciem osobą publiczną? Czy często jesteś mylona ze swoją postacią?

Tak, dość często jestem mylona i głównie kojarzona z rolą. Jak radzę sobie z byciem osobą publiczną? Ja po prostu na co dzień zapominam, że nią jestem i jak ktoś podchodzi, bo mnie rozpoznaje, to po chwili się orientuję, że aha, no tak, przecież ludzie mnie kojarzą (śmiech).

Czy masz jakieś rady dla młodych aktorów, którzy dopiero zaczynają swoją drogę?

Jeśli mogę dać radę młodym aktorom, to powiedziałabym: Nie pozwólcie nikomu podciąć waszych skrzydeł, zawsze wierzcie w siebie i nie dajcie wmówić sobie czegoś innego.

Jakie masz plany na 2024 rok?

Na początku wydawało mi się, że będzie to spokojny rok. Niemniej jednak życie szybko pokazało mi, że nie ma sensu robić planów, bo i tak zawsze coś je pokrzyżuje.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości