Awaria Facebooka i Instagrama. Fani stracili możliwość obserwowania gwiazd. "Może już na zawsze?"

Awaria Facebooka i Instagrama
Awaria Facebooka i Instagrama
Źródło: pixabay.com
Duża awaria Facebooka i Instagrama. 5 marca po godz. 16.00 użytkownicy Facebooka oraz Instagrama utracili dostęp do swoich profili. Internauci nie mogą nawet zalogować się na konto. W sieci pojawiły się już opinie rozczarowanych użytkowników mediów społecznościowych. Wiele z nich obserwuje na Instagramie m.in. znane polskie gwiazdy.

Kiedyś gwiazdy były tajemnicze i nie ujawniały faktów na temat życia prywatnego. Wszystko zmieniło się wraz z rozwojem Internetu i mediów społecznościowych. Teraz istnieje opinia w branży, że jeśli kogoś nie ma na Instagramie czy Facebooku, to nie istnieje wcale.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

MICHALOWSKI_SYN_INSTAGRAM
Damian Michałowski o pokazywaniu prywatności w sieci i rodzinie
Damian Michałowski jest żonaty. Ma córkę i syna. Prezenter opowiedział, jak rodzina radzi sobie z jego popularnością.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Awaria Facebooka i Instagrama

Od czasu do czasu awarie mediów społecznościowych niestety się zdarzają. Pojawiają się bez uprzedzenia i w najmniej oczekiwanych momentach. Miłośnicy Facebooka czy Instagrama nie ukrywają, że są poirytowani, gdy odcina się im dostęp do najnowszych treści newsowych oraz rozrywkowych. Na Instagramie nie tylko kontaktują się ze znajomymi, ale przede wszystkim obserwują życie innych ludzi, w tym znanych artystów czy influencerów.

5 marca po godz. 16.00 użytkownicy Instagrama i Facebooka odczuli brak dostępu do najświeższych wiadomości. Zaniepokojeni internauci chętnie podzielili się swoimi opiniami na forach, na których można zgłosić awarię.

"Masakra, nic nie działa"; "Leży po całości. Może już na zawsze?"; "Wylogowało mnie nagle ze wszystkich urządzeń. Zmieniłem hasło, jednak dalej nie mogę się zalogować"; "Nie działają nawet konta służbowe" - czytamy na stronie downdetector.pl.

Agata Kulesza założy profil w mediach społecznościowych?

Agata Kulesza to aktorka, która nie lubi dzielić się życiem prywatnym z obcymi ludźmi. Nie prowadzi konta na Instagramie, ale w wywiadach podkreśla, że zdaje sobie sprawę z tego, że czasy się zmieniają i media społecznościowe pomagają artystom m.in. w podtrzymywaniu kontaktu z fanami.

Gwiazda została zapytana przez reporterkę Plejady o to, czy uważa, że aktywność w mediach społecznościowych jest niezbędnym dodatkiem wspomagającym karierę młodych aktorów.

"Myślę, że młodzi aktorzy muszą mieć (konto na Instagramie — przyp. red.). A ten Instagram się wydarzył, kiedy ja już miałam w jakiś sposób określoną pozycję w tym zawodzie. Dzięki temu udało mi się przemknąć i nikt mi nie powiedział: 'Dostaniesz rolę, ale musisz założyć sobie Instagrama', więc miałam to wielkie szczęście" - stwierdziła.

Agata Kulesza dodała jednak, że gdyby miała coś interesującego do zaproponowania, z pewnością zdecydowałaby się na korzystanie z tej platformy.

"Nie mam jakiegoś wyraźnego pomysłu na prowadzenie konta, bo gdybym miała jakiś super, że nagle będę robiła i fajnie się zwracała do państwa, i coś wymyśliła, to nie mówię, że nie. Na razie nie mam nic do zaproponowania. Chodzenie z telefonem w ręku po planie i mówienie: 'Tu jest garderoba', też mi się wydaje nieciekawe, już to wszystko państwo znacie, więc jak wpadnę na jakiś fajny pomysł, to zrobię, a na razie go nie mam" — podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: pixabay.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości