Bajm w żałobie. Nie żyje członek zespołu. Beata Kozidrak pożegnała muzyka

Beata Kozidrak pożegnała członka zespołu Bajm
Zespół Bajm w żałobie
Źródło: MWMEDIA
Nie żyje członek zespołu Bajm. Zmarł Andrzej Koziara, perkusista, który współpracował z grupą w latach 1978-1981. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras powiadomili o śmierci przyjaciela na Facebooku. Zamieścili również archiwalne zdjęcie, na którym można zobaczyć pierwotny skład zespołu.

Niestety odszedł kolejny artysta związany ze słynną grupą Bajm. Fani pożegnali wcześniej trzech ważnych członków zespołu, którzy byli przy jego powstawaniu. Internauci pięknie żegnają zmarłego Andrzeja Koziarę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Beata Kozidrak pożegnała członka zespołu Bajm

Zespół Bajm podzielił się smutną wiadomością w piątkowy wieczór na Facebooku.

"W dniu wczorajszym odszedł Andrzej Koziara, który współpracował z nami w latach 1978-1981. Grał na instrumentach perkusyjnych. Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras" - czytamy w publikacji.

Fani zespołu przesyłają kondolencje i słowa żalu. Pewien Internauta zauważył, że zmarł kolejny członek zespołu.

"Coraz więcej bajmowej załogi odchodzi. 1. Marek Winiarski, 2. Jarosław Kozidrak, 3. Marek Makuch, 4. Andrzej Koziara" - wyliczył.

Poniżej pamiątkowe zdjęcie członków zespołu. Od lewej: Adam Honc, Andrzej Pietras, Beata Kozidrak, Andrzej Koziara, Jarosław Kozidrak i Tomasz Olejnicki.

Nie żyje Andrzej Koziara

Jeszcze inne wspomnienie o Andrzeju Koziarze napisała na Facebooku Anka Skrzypek- Woźniacka. Kobieta wskazała również inne umiejętności muzyka. Oprócz gry w Bajmie był on również dziennikarzem, fotografem, dokumentalistą.

"Dla mnie łucznik, dla świata zastępca redaktora naczelnego w National Geographic Polska i Tropami Discovery Chanel. O sobie mówił 'dziennikarz', wszyscy wiedzieliśmy, że pracował też jako korespondent wojenny, a także w mediach USA i Kanadzie, ale przecież był też dokumentalistą, fotografem, filmowcem, wykładowcą fotografii na studiach podyplomowych UMCS, był muzykiem Bajmu. Często ostro dyskutowaliśmy, mieliśmy bardzo rozbieżne zdania na przeróżne tematy, ale łączyła nas miłość do historii, kawy, miodu, gruszek i pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Wyrazy współczucia dla Adasia, którego kochał ponad wszystko i wszystkich bliskich" - czytamy na Facebooku.

Pod tym wspomnieniem znów pojawiły się komentarze osób, które w przeszłości miały okazję poznać perkusistę. Wszyscy podkreślali, że przy wszystkich talentach był niezwykle skromnym człowiekiem.

"To niesamowite, że przy tych wszystkich rzeczach, które robił w życiu, był takim skromnym i cichym człowiekiem" - czytamy w komentarzach.

"Pamiętam go jako młodego chłopaka, indywidualista, inteligentny. Nosił opaskę na długich włosach. Wtedy grał w Bajmie. Rzucał się w oczy" - dodał ktoś inny.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości