Władysław Kosiniak-Kamysz jako nowy minister obrony narodowej był obecny na oficjalnym zaprzysiężeniu rządu. W tym ważnym dla niego dniu towarzyszyły mu ukochana żona i dwie córeczki. Zobaczcie, jak się prezentowali.
Władysław Kosiniak-Kamysz został ministrem obrony narodowej w nowym rządzie Donalda Tuska. W ostatnich dniach obrady sejmu cieszą się sporą popularnością, a co za tym idzie, widzowie i internauci interesują się życiem prywatnym polityków RP.
Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:
Władysław Kosiniak-Kamysz zabrał córki do Pałacu Prezydenckiego
Władysław Kosiniak-Kamysz od 2019 r. jest mężem Pauliny Wojas, z którą doczekał się dwóch córek: czteroletniej Zofii i trzyletniej Róży. To właśnie córki polityka skradły show podczas rodzinnej wizyty w Pałacu Prezydenckim.
Paulina Kosiniak-Kamysz opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię z mężem i córeczkami, która została wykonana podczas zaprzysiężenia nowego rządu. Paulina Kosiniak-Kamysz wybrała na ten dzień ciemnokremowy garnitur i golf, a jej mąż miał na sobie czarny, klasyczny garnitur z czerwonym krawatem.
Ich córki miały na sobie identyczne, jasne sukienki z białymi kołnierzykami. Zobaczcie, jak prezentowała się cała rodzina.
Historia miłości Władysława Kosiniaka-Kamysza i Pauliny Kosiniak-Kamysz
Szef PSL rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym, jednak często wspominał o tym, jak wielkim wsparciem jest dla niego ukochana. Władysław Kosiniak-Kamysz od 2009 r. był mężem Agnieszki, z którą rozwiódł się w 2016 r.
Jeszcze w trakcie trwania poprzedniego związku poznał swoją obecną żonę Paulinę Wojas. Jak się okazało, poznali się na fotelu dentystycznym, gdyż ukochana polityka jest ortodontką i stomatolożką.
"Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło" - mówił w jednym z wywiadów polityk.
Czytaj również: Historia miłości Donalda Tuska i jego żony Małgorzaty. Nie zawsze było kolorowo
Jednak do ich pierwszego spotkania doszło nieco wcześniej.
"Przedstawił nas sobie mój tata, gdy jeszcze byłam na studiach, w 2012 r. Władysław przyjechał do nas jako minister pracy na festyn na rzecz niepełnosprawnych w Podolanach" - mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz w rozmowie z serwisem Onet Kobieta.
Zakochani pobrali się w lutym 2019 r., a już kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Zofia. W 2020 r. rodzina polityka powiększyła się o kolejną córkę Różę. Paulina Kosiniak-Kamysz przez cały ten czas wiernie trwała u boku męża, wspierając go w wyborach prezydenckich w 2020 r., a także przy wyborach parlamentarnych.
"To fantastyczny ojciec, cudowny mąż, prawdziwy mój przyjaciel, ale też zdecydowany i stanowczy. On potrafi powiedzieć 'nie', kiedy dzieje się krzywda" - mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
- Gérard Depardieu może stracić najwyższe francuskie odznaczenie. Minister kultury mówi o wstydzie
- Meghan Markle i książę Harry przedstawili oficjalną świąteczną kartkę. Zdjęcie jest niezwykle emocjonalne
- Polka walczyła w konkursie Miss Intercontinental 2023. Wiemy, jak jej poszło. "Ogromny sukces"
Autor: Aleksandra Czajkowska
Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA