Córki Władysława Kosiniaka-Kamysza skradły show w Pałacu Prezydenckim. Jak wyglądały?

Władysław Kosiniak-Kamysz
Władysław Kosiniak-Kamysz
Źródło: MW MEDIA
Władysław Kosiniak-Kamysz jako nowy minister obrony narodowej był obecny na oficjalnym zaprzysiężeniu rządu. W tym ważnym dla niego dniu towarzyszyły mu ukochana żona i dwie córeczki. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Władysław Kosiniak-Kamysz został ministrem obrony narodowej w nowym rządzie Donalda Tuska. W ostatnich dniach obrady sejmu cieszą się sporą popularnością, a co za tym idzie, widzowie i internauci interesują się życiem prywatnym polityków RP.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

9082023_SZAFYGWIAZD_MILLER_KANAPA_SHOWBIZNES
"Szafy Gwiazd". Monika Miller o show-biznesie. Wcale o nim nie marzyła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Władysław Kosiniak-Kamysz zabrał córki do Pałacu Prezydenckiego

Władysław Kosiniak-Kamysz od 2019 r. jest mężem Pauliny Wojas, z którą doczekał się dwóch córek: czteroletniej Zofii i trzyletniej Róży. To właśnie córki polityka skradły show podczas rodzinnej wizyty w Pałacu Prezydenckim.

Paulina Kosiniak-Kamysz opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię z mężem i córeczkami, która została wykonana podczas zaprzysiężenia nowego rządu. Paulina Kosiniak-Kamysz wybrała na ten dzień ciemnokremowy garnitur i golf, a jej mąż miał na sobie czarny, klasyczny garnitur z czerwonym krawatem.

Ich córki miały na sobie identyczne, jasne sukienki z białymi kołnierzykami. Zobaczcie, jak prezentowała się cała rodzina.

Historia miłości Władysława Kosiniaka-Kamysza i Pauliny Kosiniak-Kamysz

Szef PSL rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym, jednak często wspominał o tym, jak wielkim wsparciem jest dla niego ukochana. Władysław Kosiniak-Kamysz od 2009 r. był mężem Agnieszki, z którą rozwiódł się w 2016 r.

Jeszcze w trakcie trwania poprzedniego związku poznał swoją obecną żonę Paulinę Wojas. Jak się okazało, poznali się na fotelu dentystycznym, gdyż ukochana polityka jest ortodontką i stomatolożką.

"Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło" - mówił w jednym z wywiadów polityk.

Czytaj również: Historia miłości Donalda Tuska i jego żony Małgorzaty. Nie zawsze było kolorowo

Jednak do ich pierwszego spotkania doszło nieco wcześniej.

"Przedstawił nas sobie mój tata, gdy jeszcze byłam na studiach, w 2012 r. Władysław przyjechał do nas jako minister pracy na festyn na rzecz niepełnosprawnych w Podolanach" - mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz w rozmowie z serwisem Onet Kobieta.

Zakochani pobrali się w lutym 2019 r., a już kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Zofia. W 2020 r. rodzina polityka powiększyła się o kolejną córkę Różę. Paulina Kosiniak-Kamysz przez cały ten czas wiernie trwała u boku męża, wspierając go w wyborach prezydenckich w 2020 r., a także przy wyborach parlamentarnych.

"To fantastyczny ojciec, cudowny mąż, prawdziwy mój przyjaciel, ale też zdecydowany i stanowczy. On potrafi powiedzieć 'nie', kiedy dzieje się krzywda" - mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości