Agnieszka "Lili" Antoniak pokazała efekty po plastyce brzucha. Wyjawiła, ile obecnie waży

Lili Antoniak zdecydowała się na plastykę brzucha
Lili Antoniak zdecydowała się na plastykę brzucha
Źródło: Player
Agnieszka "Lili" Antoniak znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" kilka tygodni temu przeszła plastykę brzucha. Teraz gwiazda TTV pochwaliła się niesamowitymi efektami i przy okazji wyjawiła swoją wagę. Zaznaczyła przy tym, aby nie przejmować się wymiarami.

Agnieszka "Lili" Antoniak jest znaną polską influencerką. Dużą popularność przyniósł się program TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuję od niedawna u boku Sylwii Bomby. Przyjaciółki razem komentują różne formaty telewizyjne, a widzowie uwielbiają ich żarty i cięte riposty. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

19082022_NASI_W_MUNDURACH_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka "Lili" Antoniak pochwaliła się metamorfozą

Prywatnie Agnieszka "Lili" Antoniak jest szczęśliwą mężatką i matką dwóch córek — Aleny i Mimi. Internautki uwielbiają jej poczucie humoru, a także duży dystans w podejściu do macierzyństwa. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazuje w mediach społecznościowych blaski i cienie macierzyństwa i nie boi się mówić o słabościach.

Kilka tygodni temu Agnieszka przeszła operację plastyki brzucha. Celebrytka wielokrotnie podkreślała w mediach, że jej wygląd nie jest dla niej problemem i akceptuje siebie w pełni, jednak chciałaby, aby jej brzuch był nieco bardziej umięśniony.

"Robię plastykę brzucha na jesień – bo kiedyś widziałam swój pępek. Bo kiedyś, jak usiadłam, to nie miałam brzucha na kolanach. I dziękuję za wszystkie wiadomości 'wciągnie się'. Trzech chirurgów plastyków oglądało mój brzuch i niestety każdy powiedział, że ten pępek magicznie nie wróci kilka centymetrów do góry, tam, gdzie kiedyś był" - wyjaśniała swoją decyzję.

Niestety, same ćwiczenia nie przynosiły efektów, dlatego gwiazda zdecydowała się na operację. Na Instagramie pokazywała już metamorfozę, a internauci byli zachwyceni efektami.

Lili Antoniak pokazała brzuch po zbiegu
Lili Antoniak pokazała brzuch po zbiegu
Źródło: Instagram Lili Antoniak

Teraz uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zaprezentowała się obserwatorom w długiej, obcisłej sukience.

"Bez wciągania brzucha, ale też nie za chuda (bo nie dążę do tego, wagę mam jeszcze) czując się dobrze ze sobą! Mogę ubierać, co mi się podoba. PS. Zgodnie z BMI mam nadwagę... no ciekawe, ja tam nie czuję się z nadwagą" - napisała na zdjęciu, w którym zdradziła, że przy wzroście 170 cm, waży 73 kg.

Lili Antoniak pokazała efekty po plastyce brzucha
Lili Antoniak pokazała efekty po plastyce brzucha
Źródło: Instagram

Agnieszka "Lili" Antoniak o WWO

Jakiś czas temu Agnieszka "Lili" Antoniak wyznała, że jest osobą wysoko wrażliwą, inaczej WWO. Wiele internautek zaczęło się do niej zwracać z pytaniami. Agnieszka Antoniak postanowiła odpowiedzieć na kilka z nich, przy okazji zdradzając, jak u niej wyglądała diagnoza.

"Jak dowiedziałaś się, że jesteś WWO? Sama to stwierdziłaś?" - brzmiało pytanie jednej z internautek.

Agnieszka Antoniak odpowiedziała:

"Potwierdziła to moja terapeutka, ale można poczytać samemu o tym. Wysoka wrażliwość nie jest nieprawidłowością czy zaburzeniem. Wynika z innej budowy mózgu i jest warunkowania genetycznie. U osób WWO układ nerwowy mocniej przetwarza bodźce i silniej na nie reaguje" - napisała.

Dalej Lili Antoniak wymieniła rzeczy, na jakie osoby z WWO zwracają szczególną uwagę. Na końcu dodała:

"Wysoka wrażliwość może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Jakie są rady dla wysoko wrażliwych? Najważniejsza jest samoświadomość (warto się obserwować, ale i np. wykonać WWO test), a także zrozumienie, wyrozumiałość oraz chronienie się przed zbyt silnymi bodźcami, oraz niektórymi sytuacjami" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości