Nie żyje popularny kaskader. Taraja Ramsess zginął w wypadku razem z trójką dzieci

Taraja Ramsess
Taraja Ramsess
Źródło: Getty Images/Instagram
Zagraniczne media przekazały wstrząsającą informację. W halloweenową noc doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął kaskader Taraja Ramsess. Talent mężczyzny mogliśmy podziwiać w takich produkcjach jak "Czarna Pantera", "Igrzyska śmierci" czy w serialu "The Walking Dead".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2022 roku

Taraja Ramsess nie żyje

Informację o śmierci Taraja Ramsess potwierdziła jego mama. W nocy 31 października doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Atlancie. Z opublikowanych w mediach informacji wynika, że samochód 41-latka uderzył w ciężarówkę. Na miejscu zginął kaskader, a także dwójka jego dzieci: 13-letnia Sundari i miesięczny Fugibo.

"Mój piękny, kochający i utalentowany syn Taraja wraz z dwójką moich wnucząt, jego 13-letnią córką Sundari i 8-tygodniową nowo narodzoną córką Fujibo, zginęli poprzedniej nocy w strasznym wypadku. Mój wnuk, jego 10-letni syn Kisasi, jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie" - napisała mama kaskadera Akili Ramsess.

Kobieta zdradziła, że z wypadku z życiem uszły dwie córki. 3-letnia Shazia, mimo że nadal przebywa w szpitalu z niegroźnymi obrażeniami, powoli wraca do zdrowia.

"Wszyscy, którzy go znali i spotkali, wiedzą, jak wyjątkowy był Taraja. Miał głęboką zdolność do miłości i kochał swoje dzieci ponad wszystko. Kochał sztuki walki, motocykle i wszystko, co związane z kręceniem filmów. Miał bardzo specyficzne poczucie humoru, a mimo to potrafił być tak zwyczajny, jak to tylko możliwe. Sundari, również odbijała to szczególne światło. O Boże! Nie mogę uwierzyć, że zniknęli! Jesteśmy pogrążeni w żałobie" - napisała.

Wczoraj kobieta poinformowała, że jej 10-letni wnuczek przegrał walkę i zmarł.

"Kisasi Adebayo dołącza do swojego ojca Taraji oraz sióstr Sundari i Fujibo. Niech Bóg błogosławi wszystkie ich dusze. Będzie nam was wszystkich brakować" - dodała.

Taraja Ramsess zagrał w najpopularniejszych produkcjach

Kaskader to osoba, która na planie zdjęciowym jest cichym bohaterem. To on wykonuje najbardziej niebezpieczne akrobacje, jednocześnie pozostając w cieniu aktora, którego zastępuje. Tak oto Taraja Ramsess wystąpił u boku gwiazd w takich produkcjach jak "Czarna Pantera", "Igrzyska śmierci" czy w serialu "The Walking Dead" i "Pamiętniki Wampirów". Artystyczne zacięcie odziedziczył po rodzicach, którzy zajmowali się fotografią i malarstwem. Do branży wkręcił go kuzyn Hardee, który w Hollywood pracował od dłuższego czasu.

"Kiedy zobaczył, co robię z teledyskami i tym podobnymi rzeczami, zapytał mnie: 'Jak udało ci się w to wkręcić?'. Możliwość obserwowania, jak rzeczy się urzeczywistniają, tego jak wszystko wygląda za kulisami może być naprawdę wyjątkowym przeżyciem" - powiedział kuzyn kaskadera w rozmowie z USA Today.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości