Syn celebrytki zginął w tragicznych okolicznościach. Miał zaledwie dwa lata

Synek Jasmine Yong
Synek Jasmine Yong
Źródło: Getty Images / Instagram
Tragiczne wydarzenie wstrząsnęło życiem znanej malezyjskiej influencerki — Jasmine Yong. Jej dwuletni syn Enzo utonął w hotelowym basenie podczas rodzinnego urlopu. Mimo prób reanimacji lekarzom nie udało się uratować dziecka. Internauci składają kondolencie bliskim zmarłego chłopca.

Jasmine Yong to popularna influencerka z Malezji, która zdobyła uznanie na platformie Instagram. Jej konto zaobserwowało prawie pół miliona osób. Gwiazda jest znana z treści lifestylowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Synek gwiazdy utonął w hotelowym basenie

Jasmine Yong niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami w sieci informacją o śmierci synka — Enzo. Jak podała, dwulatek utonął w hotelowym basenie, podczas gdy jego rodzice spali. Tragedia wydarzyła się w trakcie rodzinnego urlopu, który celebrytka zorganizowała, aby uczcić Dzień Matki.

Gwiazda na swoim instagramowym profilu ze szczegółami opowiedziała, jak doszło to tragicznego zajścia. Jasmine Yong wyznała, że gdy obudziła się z mężem po chwilowej drzemce, synka nie było w domu. Po panicznych poszukiwaniach ostatecznie chłopiec został odnaleziony martwy w basenie na terenie hotelu, w którym rodzina się zatrzymała.

"Pośpiesznie pobiegliśmy do hotelowego lobby z dzieckiem w ramionach i poprosiliśmy personel hotelu o pomoc w wezwaniu karetki pogotowia i udzieleniu pierwszej pomocy do czasu jej przybycia" - opiowedziała.

Fani składają Jasmine Yong kondolencje

Jasmine Yong zgromadziła na swoim instagramowym koncie sporą liczbę fanów. Gwiazdę obserwuje niemal pół miliona użytkowników. Na dodawanych przez siebie nagraniach, zdjęciach czy relacjach regularnie towarzyszył jej synek, który skradł serca internatów swoim wesołym usposobieniem.

Nic więc dziwnego, że wypadek, który spotkał pociechę influencerki, wstrząsnął jej wielbicielami, którzy początkowo nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Na profilu gwiazdy zaroiło się od kondolencji, które wysyłają fani jej internetowej działalności.

W pozostawianych komentarzach nie brak słów wsparcia i otuchy dla Jasmine Yong. Niektórzy z fanów gwiazdy deklarują nawet modlitwę za zmarłego synka.

"Słowa nie mogą wyrazić tego, jak bardzo jest nam przykro z powodu niedawnego odejścia Enzo. Nasze najgłębsze kondolencje z powodu utraty twojego pięknego dziecka";

"Modlę się za Enzo" - piszą fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: PIXEBAY / Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości