Szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego. Pożegnanie tancerza potrwa dwa dni

Cezary Olszewski
Cezary Olszewski
Źródło: mwmedia
Nie żyje Cezary Olszewski znany z "Tańca z gwiazdami". Ciało 42-letniego tancerza zostało znalezione 30 października w jednym z hoteli w Ostrołęce. Prokuratura ustala okoliczności jego śmierci i wypowiedziała się nawet na temat udziału osób trzecich. Bliscy podali już szczegóły pogrzebu Cezarego Olszewskiego.

Cezary Olszewski urodził się i zmarł w Ostrołęce. Trenował taniec towarzyski już w szkole podstawowej. Artysta wygrywał liczne turnieje taneczne i przez długi czas był związany z grupą taneczną Volt. Popularność zdobył dzięki partnerowaniu gwiazdom w telewizyjnym show. W "Tańcu z gwiazdami" był trenerem Magdaleny Walach, Anny Popek, Anny Nowak-Ibisz, Grażyny Wolszczak oraz Doroty Zawadzkiej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Cezary Olszewski nie żyje. Szczegóły pogrzebu

Cezary Olszewski zmarł nagle. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 42-letniego tancerza.

"Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny" — mówił kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce portalowi moja-ostroleka.pl.

Bliscy tancerza są w szoku i zamieszczają w mediach społecznościowych wspomnienia o zmarłym. Został już udostępniony nekrolog.

3 listopada o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 12.45 odmawiany będzie różaniec w intencji zmarłego. Nabożeństwo żałobne w intencji Cezarego Olszewskiego zostanie odprawione 4 listopada w Kościele pw. św. Antoniego (Klasztor) o godz. 14.00. Po mszy trumna z ciałem zostanie pochowana na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce.

"Tych wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w ostatniej drodze śp. Cezarego, proszę o ciepłą myśl o nim, modlitwę i pamięć. Był kochanym, towarzyskim i ciepłym człowiekiem oraz bardzo zdolnym tancerzem i choreografem. Dla mnie osobiście był nie tylko partnerem tanecznym, ale także bliskim sercu przyjacielem. Jeszcze kiedyś się spotkamy i wspólnie zatańczymy ukochane tango" - napisała Aneta Kowalewska na Facebooku.

Zmarł Cezary Olszewski. Jaka jest przyczyna zgonu?

W sprawie śmierci Cezarego Olszewskiego prowadzone jest śledztwo. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz poinformowała, że przy zwłokach znajdowały się dokumenty tancerza. W hotelu przeprowadzono oględziny miejsca oraz oględziny zewnętrzne zwłok z udziałem prokuratora i biegłego lekarza.

"Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O." - podano w komunikacie.

Do publicznej wiadomości podano również możliwą przyczynę śmierci Cezarego Olszewskiego. "Zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok. Aktualnie w sprawie wykonywane są czynności procesowe, m.in. zabezpieczany jest hotelowy monitoring" — przekazała prok. Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości