Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza jest w ciąży! Polityk niedługo po raz trzeci zostanie ojcem

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza spodziewa się trzeciego dziecka
Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza spodziewa się trzeciego dziecka
Źródło: MWMEDIA
Już wkrótce rodzina Władysława Kosiniaka-Kamysza powiększy się o kolejnego bobasa. Jego żona jest w trzeciej ciąży. Radosną nowinę ujawniła projektantka mody Gosia Baczyńska, podczas prestiżowego wydarzenia Wektory 2023. Paulina Kosiniak-Kamysz pojawiła się na nim w zjawiskowej sukni projektantki, prezentując ciążowe krągłości.

Minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz, który niedawno objął stanowisko w rządzie Donalda Tuska, rzadko ujawnia detale z życia prywatnego. Jednak najnowsza wieść o nadchodzącym przyjęciu trzeciego dziecka sprawiła, że jest ono znów w centrum uwagi opinii publicznej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_sylvia_pytania o dziecko
Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina i Władysław Kosiniak-Kamysz spodziewają się trzeciego dziecka

Paulina Kosiniak-Kamysz wzbudziła zainteresowanie mediów eleganckim wyglądem na imprezie Wektory 2023. Jej stylowa sukienka, zaprojektowana przez Gosię Baczyńską, momentalnie przyciągnęła wzrok zgromadzonych. Ale to nie jedyne, na co zwróciła uwagę publiczność.

Jak się okazuje, żona ministra obrony spodziewa się trzeciego dziecka! Na zdjęciach, które pojawiły się w relacji Gosi Baczyńskiej z wydarzenia Paulina Kosiniak-Kamysz błyszczy w zjawiskowej sukni, prezentując ciążowy brzuszek. Projektantka podzieliła się szczęśliwą nowiną o oczekiwaniu przez parę trzeciego potomka.

"Za chwilę rozpocznie się pierwszy bal nowego obywatela Polski, który jeszcze jest w brzuszku mamy, ale już na balu. Życzę mu pięknego życia i pięknej Polski" - napisała.

Paulina Kosiniak-Kamysz w trzeciej ciąży
Paulina Kosiniak-Kamysz w trzeciej ciąży
Źródło: Instagram

Małżeństwo Kosiniaków-Kamyszów już wcześniej doczekało się dwóch uroczych córek Zofii i Róży. Druga ciąża kobiety przypadła na czas kampanii prezydenckiej męża w 2020 roku, co dodatkowo podkreśliło siłę i zgranie tej wyjątkowej pary. Wówczas, podczas jednego z wieców wyborczych, Paulina Kosiniak-Kamysz opisywała swojego męża jako "fantastycznego ojca, cudownego męża, prawdziwego przyjaciela, zdecydowanego i stanowczego", co z pewnością zdobyło serca wielu wyborców.

Paulina i Władysław Kosiniak-Kamysz – historia miłości

Historia miłość tej pary brzmi jak scenariusz hollywoodzkiej komedii romantycznej, ale dla Kosiniaków-Kamyszów to rzeczywistość. Polityk wpadł w sidła miłości na fotelu dentystycznym. Pewnego dnia borykał się z bólem zęba. Jego dentystką okazała się być piękna Paulina Wojas.

"Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło" – zwierzał się w jednym z wywiadów zdradzający szczegóły polityk.

Relacja pacjent-lekarz przerodziła się w gorące uczucie, a polityk nie czekał długo z oświadczynami. Wzięli ślub w 2019 roku, a ich rodzina szybko powiększyła się o małe skarby – Zosię i Różę.

Para mieszka w pięknym domu w Podolanach. Paulina Kosiniak-Kamysz to nie tylko lekarz stomatolog i ortodonta. Wydała także ilustrowaną książeczkę "Zajączek u dentysty", która pomaga najmłodszym podczas wizyt u specjalisty. Ale to nie koniec jej działań. Żona polityka jest bardzo zaangażowana w pomoc charytatywną. Jako wolontariuszka Fundacji Wiewiórki Julii zapewnia dzieciom opiekę stomatologiczną, a jej pomoc sięga aż do Armenii, gdzie wspiera domy dziecka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości